PDA

Zobacz pełną wersję : cieknie



rafek
19-07-2005, 15:32
witajcie , znów problemy ! cieknie mi woda do środka czyli po dobrych opadach widać jak kapie na dywanik od pasazera nie duzo ale kapie , filtr kabinowy uszczelniłem porządnie czyli zdemontowałem i nawaliłem dookoła silikonu i nie ma szans by tamtędy sie cos lało , niemniej dalej woda sie pojawia moze ktoś wie lub miał podobnie

tomx
19-07-2005, 15:37
Mi ceiknie tez troszeczke ale skad to bnie mam zielonego pojecia :(

Truszek
19-07-2005, 15:42
witajcie , znów problemy ! cieknie mi woda do środka czyli po dobrych opadach widać jak kapie na dywanik od pasazera nie duzo ale kapie , filtr kabinowy uszczelniłem porządnie czyli zdemontowałem i nawaliłem dookoła silikonu i nie ma szans by tamtędy sie cos lało , niemniej dalej woda sie pojawia moze ktoś wie lub miał podobnie

Tam pod grillem od filtra kabinowego są 2 odpływy z podszybia, jak one się zapchają woda przelewa się przez filtr przeciwpyłkowy, bo jak ma inaczej odpłynąć?

Otwórz grilla, wywaj wszystkie śmieci i paprochy, a jak znajdziesz odpływy to przepchaj je długim śrubokrętem i będzie ok :satan: .

Pozdróffka

jakubek
19-07-2005, 17:35
Szyberke posiadasz w dachu?
Szybe czołową miałeś wymienianą?

Diabel
19-07-2005, 18:41
Popieram truszka prawdopodobnie zatkane kanały...

Graluu
19-07-2005, 19:35
ja też stawiam na kanały - jutro to sprawdze u siebie bo cosik mnie też poleciało w tym miejscu :(

pogo84
19-07-2005, 20:02
mam tak samo :D i tez jutro sprawdze ;] a raczej przeczyszcze bo smieci to tam jest sporo :D

v1tek77
19-07-2005, 20:26
Postawa to przygladnac sie miejscu gdzie jest zamocowany filtr kabinowy, jak byl nieumiejetnie wymieniany to obudowa mogla byc odklejona i tam zasuwa woda jak zloto :satan:

Oktan
19-07-2005, 20:29
pamiętam że mburz też z tym walczył - skończyło się na zdęciu błotnika bo miał jakąś cholerną szczelinę :wall: ale wiem że zrobił auto i jest sahara teraz po stronie pasażera

Graluu
20-07-2005, 00:46
pamiętam że mburz też z tym walczył - skończyło się na zdęciu błotnika bo miał jakąś cholerną szczelinę :wall: ale wiem że zrobił auto i jest sahara teraz po stronie pasażera

no nie strasz mnie :jezyk1:

rafek
20-07-2005, 16:48
no własnie zdemontowałem błotnik , deske rozdzielczą i polewam a tu woda leci po podłodze jak strumyk koło domu małysza w wiśle :wall: i wkońcu znalazłem z kad mam ów przeciek , nieszczelne połaczenie komputera i pod nim sie lało ale to troszke i w miejscu gdzie sie łacza blachy jedna była odgięta i pod nią lało sie ze szok po całych przewodach teraz musze to uszczelnic specjalna pastą i ma byc sucho druga sprawa to przed komputerem było takie czarne urządzonko i nie wiem co to jest jak sie naucze wklejac fotki to wkleje moze mi ktoś powie co to jest ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a teraz jak to poskładac wszysko tyle kabli wkretów !!!!!!!!!!

rafek
20-07-2005, 19:06
a wiem ju ktos mi na gg wytłumaczył to jest cos od sterowania zamkami i zdalne zamykanie auta
jutro ciag dalszy uszczelniania i poskaładac to do kupy to az mnie ciary przechodzą