PDA

Zobacz pełn± wersję : Linka tylniej szyby.



espe
21-07-2005, 19:03
Witam.

Wiozlem dzisiaj pewnego jelopa z tylu mojego mondka i matol nie zauwazyl ze z tylu szyby otwieraja sie tylko do polowy i tak pociagnal ze urwal jedna z linek :zly: :wall: :zly: :wall: . Zaluje ze z tylu elektryczych tez nie bylo. Rozkrecilem przed chwilka drzwi i widze ze caly ten uklad linek jest ze soba polaczony i pojedynczej nie da rady wymienic, a ta czesc u gory to chyba przynitowana jakos jest. Ma ktos jakis pomysl jak to naprawic bez wymiany calego mechanizmu bo normalnie mnie zaraz poniesie. Jak ktos smial zniszczyc cos w moim mondku!!! :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall:

fuel111
21-07-2005, 19:08
Nie zabioeraj ze sob± nigdy "troglodytów" a mechanizm odnitować i wydłubać. S± w Szczecinie odrabiacze linek tam ci now± mog± dorobić za niewielk± kasę, :(

espe
21-07-2005, 19:14
Nie zabioeraj ze sob± nigdy "troglodytów" a mechanizm odnitować i wydłubać. S± w Szczecinie odrabiacze linek tam ci now± mog± dorobić za niewielk± kasę, :(

No wlasnie, ale ten osobnik ma juz kilka tytulow naukowych :wall: a otwierania szyby sie nie nauczyl. No tak bedzie trzeba roznitowywac. A liczylem na jakies "lagodniesze" rozwiazanie :zly: . A swoja droga to tez sobie niezle z tymi szybami wymyslili. Sam na poczatku myslalem ze cos jest zepsute.

Pozdrawiam.

fuel111
21-07-2005, 19:48
Jak rozbierzesz i wyci±gniesz to wszystko zobaczysz :metal

waldemarz
21-07-2005, 19:53
Czy bys mial elektryczne to i tak otwieraja sie do polowy bo nie ma miejsca na to zeby cale sie otworzyly i jeszcze ten twoj pasazer by i tak rozwalil i wlacznik. :))

fuel111
21-07-2005, 23:19
Ale wł±cznik łatwiej wymienić niż linkę :))

espe
21-07-2005, 23:51
Ale wł±cznik łatwiej wymienić niż linkę :))

No wlasnie, i latwiej dorobic :).

waldemarz
21-07-2005, 23:57
Najlatwiej to nie zabierac idiotow do autka, albo jesli juz to zwiazac im rece.

espe
22-07-2005, 00:50
Najlatwiej to nie zabierac idiotow do autka, albo jesli juz to zwiazac im rece.

Ale jak odroznic idiote skoro teraz juz nawet idioci maja tytul doktora habilitobwanego :zly: . Ale rada dobra :) .

Pozdrawiam.

krzys125
22-07-2005, 07:47
Witam.

Wiozlem dzisiaj pewnego jelopa z tylu mojego mondka i matol nie zauwazyl ze z tylu szyby otwieraja sie tylko do polowy i tak pociagnal ze urwal jedna z linek :zly: :wall: :zly: :wall: . Zaluje ze z tylu elektryczych tez nie bylo. Rozkrecilem przed chwilka drzwi i widze ze caly ten uklad linek jest ze soba polaczony i pojedynczej nie da rady wymienic, a ta czesc u gory to chyba przynitowana jakos jest. Ma ktos jakis pomysl jak to naprawic bez wymiany calego mechanizmu bo normalnie mnie zaraz poniesie. Jak ktos smial zniszczyc cos w moim mondku!!! :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall: :zly: :wall:



A ja mam na zbyciu kompletne mechanizmy na korbkę do tylnych szyb. :metal :metal :metal
Mówisz i masz.
Bo zamierzam wystawić na allegro. :brawo:

Kafar
22-07-2005, 08:29
A to otwieranie do połowy to jest takie zabezpieczenie zeby dzieciaki nie wypadły ,czy tak poprostu zabrakło miejsca?? :satan:

damga
22-07-2005, 12:47
A to otwieranie do połowy to jest takie zabezpieczenie zeby dzieciaki nie wypadły ,czy tak poprostu zabrakło miejsca?? :satan:

przyjrzyj sie ksztaltowi drzwi z tylu - po prostu sie szyba nie zmiesci. Mi sie jeszcze otweira szyba kierowcy do polowy, ale musze rozebrac i zobaczyc dlaczego, bo pasazera sie ladnie cala chowa

espe
26-07-2005, 20:16
A ja mam na zbyciu kompletne mechanizmy na korbkę do tylnych szyb. :metal :metal :metal
Mówisz i masz.
Bo zamierzam wystawić na allegro. :brawo:

Witam ponownie.

Chcialbym publicznie na forum podziekowac "Krzys125" za pomoc w naprawie szyby :pad: . Wiedzialem ze mozna na forum liczyc na pomoc slowno ale nie spodziewalem sie ze mozna nawet otrzymac pomoc czynna od innego klubowicza 8O . A myslalem ze w dzisiejszych czasach to niemozliwe. "Pomogl" juz wcisnalem wiec jeszcze waluta piwna zostala wyslana :beer: :beer: :beer: . Smacznego i jeszcze raz dzieki. Mondeusz znow w 100% sprawny :) .

Pozdrawiam.

krzys125
26-07-2005, 20:41
A ja mam na zbyciu kompletne mechanizmy na korbkę do tylnych szyb. :metal :metal :metal
Mówisz i masz.
Bo zamierzam wystawić na allegro. :brawo:

Witam ponownie.

Chcialbym publicznie na forum podziekowac "Krzys125" za pomoc w naprawie szyby :pad: . Wiedzialem ze mozna na forum liczyc na pomoc slowno ale nie spodziewalem sie ze mozna nawet otrzymac pomoc czynna od innego klubowicza 8O . A myslalem ze w dzisiejszych czasach to niemozliwe. "Pomogl" juz wcisnalem wiec jeszcze waluta piwna zostala wyslana :beer: :beer: :beer: . Smacznego i jeszcze raz dzieki. Mondeusz znow w 100% sprawny :) .

Pozdrawiam.


:) :bigok: :banan:
i tak pewnie by zalegało w garażu. :terefere: