PDA

Zobacz pełną wersję : Luz w fotelach



kalafior
12-03-2005, 11:12
Mam 2 pytanka,
- czy istnieje mozliwość wyeliminowania luzu w fotelach?
Jak hamuje, to czuje takie male "tyk" do przodu, a jak ruszam to male "tyk" do tyłu. Strasznie mnie to wkurza :zly: .
Moze ktoś z was szanowni i długoletni użtkownicy wie jak się tego pozbyć ? :pad:
- Drugie, jak ruszam to czasem słyszę tak odglos, jakby telepania się szkła w okolicach lampki w podsufitce po stronie pasażera .
Sprawdziłem już lusterka w osłonach przeciwsłonecznych, lusterko wsteczne
i dalej nie znaolazłem co to może być. Czy jest jakiś ukryty element za podsufitką w tych okolicach? Jakaś kostka lub coś podobnego?

Nie znoszę wszelkich nienaturalnych dźwięków i nie mogę spać po nocach
dopóki ich nie usunę. :glupi:

gnacik
12-03-2005, 11:22
Z tego co pamietam aby to wyeliminowac trzeba wymienic zebatke w siedzisku niestety nie do kupienia :( ktorys z kolegow dorabial takowe cudo u zaprzyjaznionego "tokarza" niestety nie pamietam kto to byl :) a co do odglosow ze strony pasazera to przez internet ciezko cos "uslyszec" :)) a tak na powaznie to nic mi nie przychodzi do glowy :wall:

Fredee
12-03-2005, 13:12
hmm, a wyjmowałeś lampkę żeby sprawdzić? moż jakas mała żaróweczka się tam wala i dzwoni ?

kalafior
15-03-2005, 19:44
jak jade sam to słyszę ten odgłos z prawej strony, jak dzisiaj jechała ze mną
żona to twierdziła że to po jej lewej stronie :jezyk1: - więc przyjżałem się dokładniej
lampce w podsufitce i to ONA !!! lub coś koło niej, teraz muszę poczytać jak ją rozebrać nie niszcząc niczego i problem z głowy :banan:

ujemny
15-03-2005, 22:44
ktorys z kolegow dorabial takowe cudo u zaprzyjaznionego "tokarza" niestety nie pamietam kto to byl :)

dorabial RWalentynowicz, wg wzoru od wiezowca.