PDA

Zobacz pełną wersję : problemy z klimą mondeo 2 1.8 td rok 98



cieniasek1
25-07-2005, 10:30
Cześć .
Czy ktoś wie gdzie jest odprowadzenie wody z kabiny(podobno jakiś wężyk),gośćod odgrzybiania powiedział że jest chyba zapchany po po czyszczeniu klimy dalej pachnie nieciekawie i paruje szyba przednia .
Drugie pytanie czy można dostać się do parownika (Ford Mondeo II 98 r.1.8td) i dokładnie go wyczyścić?
I jaki srodek najlepiej zastosować?
Dzięki Arek

waldemarz
25-07-2005, 11:25
Powiem krotko zmien lepiej fachowca od klimy. Co to za fachowiec ktory umie odgrzybiac, (ale z tego co piszesz to i tego nie potrafi), a nie wie gdzie jest ujscie skroplonej pary.

werc
25-07-2005, 12:12
Cześć .
Czy ktoś wie gdzie jest odprowadzenie wody z kabiny(podobno jakiś wężyk),gośćod odgrzybiania powiedział że jest chyba zapchany po po czyszczeniu klimy dalej pachnie nieciekawie i paruje szyba przednia .
Drugie pytanie czy można dostać się do parownika (Ford Mondeo II 98 r.1.8td) i dokładnie go wyczyścić?
I jaki srodek najlepiej zastosować?
Dzięki Arek

Gość psiknął w nawiewy na desce i uznał że sprawa załatwiona :wall:
Albo jedź do fachowca a nie gówniarza, albo zrób sobie sam środek masz tutaj (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58566186) koledzy robili więc sprawdzony :metal opisów jak przeprowadzić operację znajdziesz parę na forum - zrobisz dokładnie nie ma prawa syfić :metal

waldemarz
25-07-2005, 15:34
A tak przy okazji to uzupelnij profil skad jestes i jakim autkiem jezdzisz to bedzie bardzo pomocne.

leszcz
25-07-2005, 17:04
Powiem krotko zmien lepiej fachowca od klimy. Co to za fachowiec ktory umie odgrzybiac, (ale z tego co piszesz to i tego nie potrafi), a nie wie gdzie jest ujscie skroplonej pary.

witam :)
a właśnie gdzie jest
ujscie skroplonej pary???

cieniasek1
25-07-2005, 18:14
Powiem krotko zmien lepiej fachowca od klimy. Co to za fachowiec ktory umie odgrzybiac, (ale z tego co piszesz to i tego nie potrafi), a nie wie gdzie jest ujscie skroplonej pary.

witam :)
a właśnie gdzie jest
ujscie skroplonej pary???


Jest pod autem ,jak jest zapchany to woda zbiera siE w aucie i jest nieciekawie.
Pozdrawiam Arek

waldemarz
25-07-2005, 20:40
witam :)a właśnie gdzie jest
Jest pod autem na odcinku tak miedzy koncem przednich kol a poczatkiem drzwi do auta. Tak na tej wysokosci. Nie wiem jak to dokladnie okreslic. :wall:

cieniasek1
26-07-2005, 22:28
Znalazłem jest pod autem na wysokości pomiędzy przegrodą silnika a miejscem gdzie idzie rura wydechowa(dokładnie nad nią przy złączce elastycznej) schowane niesamowicie oczywiście tylko ford mógł tak to wymyśleć-jest drożna woda kapie po wyłączeniu klimy -trzeba będzie poszukać dobrego środka do odgrzybiania powinno pomóc
pozdrawiam Arek

roobboo
26-07-2005, 22:38
Dziękuję za info i ja się czegoś dowiedziałem przy okazji

roobboo
26-07-2005, 22:38
Dziękuję za info i ja się czegoś dowiedziałem przy okazji

krzys-68
27-07-2005, 18:52
Powiem krotko zmien lepiej fachowca od klimy. Co to za fachowiec ktory umie odgrzybiac, (ale z tego co piszesz to i tego nie potrafi), a nie wie gdzie jest ujscie skroplonej pary.I pewnie filtr kabinowy tez nie wymieniony :satan:

cieniasek1
31-07-2005, 22:17
Czesć.
Filtr wymieniony na z węglem aktywnym ,przestało brzydko pachnieć (po czyszczeniu środkiem),musi jednak minąć parę dni aby nieciekawy zapach ustąpił.
Pozdrawiam Arek