PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukacja kasowania inspekcji



Morcins
13-03-2005, 12:10
Powitać.
Na Allegro widziałem że ktoś chce sprzedać (jak w temacie). Czy ktoś z Klubowiczów dysponuje tokową instrukcją. Chodzi o świecącą kontrolke przeglądu. Coś mi świta że to jest jakaś kombinacja.
Pozdrawiam

altoot
13-03-2005, 12:26
Powitać.
Na Allegro widziałem że ktoś chce sprzedać (jak w temacie). Czy ktoś z Klubowiczów dysponuje tokową instrukcją. Chodzi o świecącą kontrolke przeglądu. Coś mi świta że to jest jakaś kombinacja.
Pozdrawiam


:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))


Ktoś w butelke ludzi nabija...Oto ta cała instrukcja:
1. wyjmujesz schowek znajdujacy sie przed fotelem pasazera
2. właczasz zapłon
3. przytrzymujesz przez kilka sekund przycisk znajdujacy sie we wnece schowka po prawej stronie, az do momentu kiedy kontrolka inspekcji zgasnie
4. zakladasz schowek


a potem kolejne 15 000km, zmiana oleju i łan mor tajm wszystkie 4 punkty... proste, nie? :party:

powodzenia :bigok:

krzys-68
13-03-2005, 13:11
Powitać.
Na Allegro widziałem że ktoś chce sprzedać (jak w temacie). Czy ktoś z Klubowiczów dysponuje tokową instrukcją. Chodzi o świecącą kontrolke przeglądu. Coś mi świta że to jest jakaś kombinacja.
Pozdrawiam


:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))


Ktoś w butelke ludzi nabija...Oto ta cała instrukcja:
1. wyjmujesz schowek znajdujacy sie przed fotelem pasazera
2. właczasz zapłon
3. przytrzymujesz przez kilka sekund przycisk znajdujacy sie we wnece schowka po prawej stronie, az do momentu kiedy kontrolka inspekcji zgasnie
4. zakladasz schowek


a potem kolejne 15 000km, zmiana oleju i łan mor tajm wszystkie 4 punkty... proste, nie? :party:

powodzenia :bigok:I za darmo instrukcja podana :)

gnacik
13-03-2005, 17:52
W moim munku nie musze wyjmowac schowka :banan:
wystarczy cienkim przedmiotem wcisnac switcha na "konsoli" kolo srodkowego nawiewu przekrecic zaplonik i poczekac az kontrolka zgasnie :)

coolmarian
13-03-2005, 21:35
Wszyscy macie rację. Wyjmowanie schowka dotyczy MKI natomiast wciskanie przycisku na konsoli obok wylotu powietrza dotyczy MKII. W instrukcji fabrycznej (patrz downloads) na stronie nr 22 (plik numer 11) jest opis jak to zrobić w MKII. Jeżeli ktoś ma z tym problem to piszcie. Pomogę. Marcin

michal701223
09-09-2009, 19:22
Hmmm,

Mam MkI i nie działa mi to wciskanie przycisku za schowkiem...
Może coś w nim nie styka?

mcmac
09-09-2009, 20:18
a robisz to na zapłonie?

michal701223
09-09-2009, 20:21
Tak, ale dzięki, chyba już wiem.
Skontaktowałem się z poprzednim właścicielem - podobno włącznik z kluczykiem nie styka i trzeba go wyciągnąć i zewrzeć konektory.
Jutro spróbuję.