PDA

Zobacz pełną wersję : Nówka instalka i pierwsze problemy:(



kerid
29-07-2005, 12:54
Założyłem gaz (BRC sequent 24) tak jak pisałem. Na gazie idzie cacy ale na benzynie ni cholery, na dodatek obroty wariują, raz 600 a raz 2000 :wall: . Dzwoniłem do gazownika i stwierdził że to silniczek krokowy, ale przed założeniem nie było czegoś takiego. Od czego zacząć, jechać na regulacje czy wymieniać silniczek?

Lolo
29-07-2005, 17:04
Za dobrze sie nie znam i nei mialem gazu w aucie, ale mialem podobne objawy i wymiana bodajze wlasnie silniczka krokowego przyniosla efekt.

pozdrawiam.

PS. Sprawdz posty na ten temat. jest tego sporo. Wpisz w wyszukiwaniu : "dziwne obroty", "falujace obroty" itepe.

Malutki
01-08-2005, 18:29
sprawdź wszystkie wężyki podciśnienia. Ja miałem problem taki że auto nie miało mocy ani na benzynie ani na gazie, dzisiaj rano zaczołem szukać przyczyny i znalażłem jeden wężyk odłączony, wcisnołem na miejsce i wszystko gra.

krzys-68
01-08-2005, 19:35
Założyłem gaz (BRC sequent 24) tak jak pisałem. Na gazie idzie cacy ale na benzynie ni cholery, na dodatek obroty wariują, raz 600 a raz 2000 :wall: . Dzwoniłem do gazownika i stwierdził że to silniczek krokowy, ale przed założeniem nie było czegoś takiego. Od czego zacząć, jechać na regulacje czy wymieniać silniczek?Nie uogolniałbym.Podejrzewam że komputer sterujący ma przeklamania od LPG i nie przystosowuje sie od razu do jazdy na PB .Spróbuj odłaczyć klemę z akumulatora na około 0,5h i zresetować bufor bledow w ten sposob.Potem sprawdź jak od razu auto bedzie jeżdzić na bezynie.Czy kłopoty mina.Na czas testu nie załaczaj w ogole instalacji LPG

Janusz
04-08-2005, 23:07
Ja miałem podobne dolegliwości. Poradzili mi na forum wyczyścić przepływomierz powietrza i pomogło .Na benzynce śmiga ,a o gazie to nie wspomnę. Pozdrowionka