PDA

Zobacz pełną wersję : woda w mondeo



johnnybravo
01-08-2005, 13:32
witam mam problem
po ostatnich obfitych odapach lalo nie przecietnie albo po myjni mam
wode pod nogami pasazera jak i gdzie moze ciec woda bo chyba jest
to nie normalne zjawisko jak moge to sprawdzic i naprawic bo nie chce miec akwarium w samochodzie ( choc z drugiej strony rybki lubie )
z gory dzieki za no i :bigok: za pomoc jak zawsze

waldemarz
01-08-2005, 13:41
Tam pod grillem od filtra kabinowego są 2 odpływy z podszybia, jak one się zapchają woda przelewa się przez filtr przeciwpyłkowy, bo jak ma inaczej odpłynąć? Otwórz grilla, wywaj wszystkie śmieci i paprochy, a jak znajdziesz odpływy to przepchaj je długim śrubokrętem i będzie ok.

A tak przy okazji to jest tez takie cudo jak zakladka "Szukaj" wiele razy bylo to juz omawiane.
Masz jeszcze Tutaj (http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=954&highlight=woda+kabinie) troszke na te tematy, ale na drugi raz wczesniej poszukaj :satan:

johnnybravo
01-08-2005, 13:47
dzieki i sorki za zawrwcanie glowy

waldemarz
01-08-2005, 13:49
Tu nie chodzi o zawracanie glowy, bo zawsze jestesmy pomocni. :satan: :metal a jak sie pomoze to potem :bigok: na "pomogl"

fuel111
01-08-2005, 15:52
Ale w czasie tej ulewy to nawet jak zatkane odpływy nie były to mogło pociec przez wentylację. Moja rada narazie posusz auto i poczekaj na normalny deszcz. To co było to do normalnych zaliczyć nie można. 8O

kuba87
01-08-2005, 21:30
u mnie było to samo, woda szła nawet przy małych opadach do środka... został wymieniony filtr kabinowy, oczywiście tak jak mówicie wyczyszczone i mimo to woda cały czas lala się do środka. w ostateczności z pomocą przyszedł silicon sanitarny - zakleiłem nim na około całą ramkę od tego filtra w taki sposób, żeby nie było fizycznej możliwości aby woda dostała się do otworu w przegrodzie. Pomogło :) Jeśli to, co Koledzy mówili nie pomoże, spróbuj z siliconem tylko najpierw dobrze wyczyść powierzchnię. Pozdrawiam i życzę powodzenia!! :beer:

Bert_777
01-08-2005, 22:51
W MKIII może zaciekać z powodu fragmentu odklejonej pianki w drzwiach. Trzeba wtedy drzwi rozebrac, docisnąć na całym obwodzie i na jakiś czas jest spokój.