PDA

Zobacz pełną wersję : Zimny na Pb gaśnie, po rozgrzaniu chodzi normalnie??



yaro_walbrzych
03-08-2005, 13:07
Mam taka dziwną sprawę (od tygodnia), jak odpalam na benzynie wkręca się na 2000 obrotów i gaśnie :getsome: 8O ..... jak go dam na LPG to chodzi normalnie.
.... Następnie po lekkim rozgrzaniu gaszę go odpalam i chodzi na Pb normalnie 8O . No może czasami ma 600 obrotów ?? O co mu znowu chodzi?? :getsome:
Można ręcznie podnieść obroty biegu jałowego?? No i dlaczego skubaniec gaśnie na Pb jak jest zimny??
Dzięki wielkie :beer:

kristopher
03-08-2005, 17:39
Może czujnik temperatury walnięty.
Komputer podaje zbyt ubogą mieszankę na zimnym silniku.

Pozdrawiam

robocord
04-08-2005, 10:49
Mam taka dziwną sprawę (od tygodnia), jak odpalam na benzynie wkręca się na 2000 obrotów i gaśnie :getsome: 8O ..... jak go dam na LPG to chodzi normalnie.
.... Następnie po lekkim rozgrzaniu gaszę go odpalam i chodzi na Pb normalnie 8O . No może czasami ma 600 obrotów ?? O co mu znowu chodzi?? :getsome:
Można ręcznie podnieść obroty biegu jałowego?? No i dlaczego skubaniec gaśnie na Pb jak jest zimny??
Dzięki wielkie :beer:

Słuchaj,

Ja mam podobny problem tylko że u mnie nie gaśnie. Obroty falują pomiędzy 600 a 2000. Co to może być to nie mam pojęcia ale taż dzieje się mi tak z 10 dni.

Jak byś coś wiedzial to daj znać.

rydzadam
04-08-2005, 11:08
Wpiszcie na naszym forum w "Szukaj" np. wolne obroty, jałowe obroty, obroty falują. Będzie tego co niemiara. Przyczyn może być co najmniej kilka, ale zbyt skomplikowane, żeby w jednym poście się rozpisywać. Poczytajcie starsze posty. Polecam "Szukaj". A jak naprawicie, albo będziecie mieli dodatkowe objawy, to dajcie znać, pomożemy.