PDA

Zobacz pełną wersję : zaślepki



sitarz
15-03-2005, 01:07
Gdzie mogę kupić takie zaślepki plastikowe na otwory w dachu do mocowania bagażników dachowych do mondeo3?Tzn był bagażnik ale już nie ma a puste otwory zostały.Pozdrawiam.

m3hoo
15-03-2005, 09:15
Takie pierdy to z reguły w ASO najbardziej się opłaca kupować. Na szrotach tego jeszcze nie będzie, bo rzadko na nie trafiają MkIII. Możesz spróbować na giełdzie, ale wątpie żeby mieli te elementy. Jeśli już, to raczej blachę, zawieszenie, szkła, lampy i tego typu części mają. Najpierw zapytaj w ASO, bo może 3 PLN kosztować (choć może i drożej).

Pablo81
15-03-2005, 10:41
Spróbuj zadzwonić do sklepu ANZA (022) 755-56-37. Sklep w Grodzisku Mazowieckim (pod Warszawą), części tylko do Fordów. Gościu ma bardzo dużo przeróżnych zaślepek.

MietasM
15-03-2005, 10:53
Gdzie mogę kupić takie zaślepki plastikowe na otwory w dachu do mocowania bagażników dachowych do mondeo3?Tzn był bagażnik ale już nie ma a puste otwory zostały.Pozdrawiam.

W ASO dokładnie po 3,75 zł za sztukę.

m3hoo
15-03-2005, 11:52
W ASO dokładnie po 3,75 zł za sztukę.

Jednym słowem niewiele się pomyliłem.

sitarz
15-03-2005, 12:34
Super wielkie dzięki.Pozdrawiam.

Mirron
16-03-2005, 23:17
A czy kupie gdzieś zaślepki chociażby na wkręty które mocuja boczek do drzwi :) ? hehe zauważyłem że nie mam kilku, np tej która zaślepia wkręt trzymający plastik zasłaniający przewody biegnące do lusterka..
A jeszcze głupsze pytanie - czy kupie w ASO czy gdziekolwiek, sznureczek na którym zawieszona jest półka nad bagażnikiem? Kurcze w jednym z nich mam urwane ucho na którym trzyma sie półka i troche na nic... kupie taką bzdure gdzieś?

gozma
16-03-2005, 23:26
A jeszcze głupsze pytanie - czy kupie w ASO czy gdziekolwiek, sznureczek na którym zawieszona jest półka nad bagażnikiem? Kurcze w jednym z nich mam urwane ucho na którym trzyma sie półka i troche na nic... kupie taką bzdure gdzieś?

Rozumiem, że chodzi ci o tylną półkę w hatb. Taki sznurek oczywiście, że kupisz w ASO. Występuje odrazu jako całość tzn. sznurek, ucho do zaczepienia do tylnej klapy oraz zaczep do półki. Koszt ok. 60 zł :wall: (za kawałek sznurka i odrobiny plastiku). Oczywiści wszelkie zaślepki też są dostępne w ASO, tylko musisz podać nazwę koloru tapicerki (np. na podstawie nr VIN)

Mirron
16-03-2005, 23:48
tak chodzi o półke w hatchbacku i sznureczek do niej.. 60 zł to bzdura jakaś - w takim ukąłdzie podwiąże nitka jakąś czy coś.. ;)