PDA

Zobacz pełną wersję : jaka II czy IV generacja



johnnybravo
08-08-2005, 18:02
witam nosze sie z zamiarem zagazowania autka
nie wiem tylko jaka instalacje mam zalozyc 2 czy 4
cena 1800 a 3300 jest znaczaca ale jak w uzyciu drozsz okaze
sie tansza a tansza drozsza i tu wlasnie jest dylemat
a moze jeszcze jakie firmy mamy na rynku
za wyczerpujaca wypowiedz jak zwykle :bigok: dzieki

kerid
08-08-2005, 18:11
Tu jest o tym ROZMOWA (http://mkp.alfatel.pl/nuke/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2909)
Ja załozyłem sekwencje, mam pewność że żaden strzał mi się nie trafi. I jak narazie jestem zadowolony, średnie spalanie poniżej 10 L.

johnnybravo
08-08-2005, 18:32
wiesz jaka jest roznica poniedzy BRC Sequent 24 a BRC Sequent
jesli jakas wogole jest

kerid
08-08-2005, 21:12
wiesz jaka jest roznica poniedzy BRC Sequent 24 a BRC Sequent
jesli jakas wogole jest

Te 24 to chodzi o 24 miesiące gwarancji, o niczym innym nie słyszałem.

Tu więcej o tej instalce (http://www.czakram.pl/katalog.php)

RWalentynowicz
09-08-2005, 09:39
wiesz jaka jest roznica poniedzy BRC Sequent 24 a BRC Sequent
jesli jakas wogole jest
Coś mi się wydaje, że w jednej z nich są wtryskiwacze produkowane przez BRC a w drugiej japońskie Keihin.

rydzadam
09-08-2005, 10:08
Ja założyłem II generacją za 1900, ale teraz bez zastanowienia był brał sekwencję, choćby na raty. I tak się szybko zwróci, a człowiek śpi spokojniej (właściwie jedzie nie śpi). Ale II generacja też działa bez zarzutu.

Shadow
10-08-2005, 13:11
Ja założyłem sekwencję i choć na początku były problemy to teraz jestem zadowolony jeździ jak na benzynce. A problemy miałem bo gośc co mi zakładał nieznał się chyba na tym najlepiej i musieli po nim poprawiać.

Pniecho
10-08-2005, 15:41
Zdecydowanie sekwencja, nie zakładają Ci żadnych grzybków, nic Ci w kolektor nie strzeli, a komfort użytkowania nieporównywalny (w poprzednim aucie miałem zwykłą). Eksploatacja jak w każdej - przewody i świece :bigok: , a reszta Cię nie interesuje.

Fredee
16-08-2005, 22:01
Hmm, nie żebym namawiał, ale ja akurat mam II gen, mam ponad rok, śmignąłem już prawie 20 tys na LPG, w międzyczasie wymieniłem przewody WN, strzału nie było zadnego (odpukać). Wcześniej miałem sierrę z LPG I gen - również żadnego strzału na gazie....Co Wy wszyscy robicie że wam strzela... :satan: :) :bigok:

rydzadam
17-08-2005, 00:19
Co Wy wszyscy robicie że wam strzela... :satan: :) :bigok:

Nic nie strzela :metal . Kto nie dba, albo ma pecha - temu strzela.

gruszka76
17-08-2005, 01:00
witam nosze sie z zamiarem zagazowania autka
nie wiem tylko jaka instalacje mam zalozyc 2 czy 4
cena 1800 a 3300 jest znaczaca ale jak w uzyciu drozsz okaze
sie tansza a tansza drozsza i tu wlasnie jest dylemat
a moze jeszcze jakie firmy mamy na rynku
za wyczerpujaca wypowiedz jak zwykle :bigok: dzieki

Jak zdecydujesz się na instalkę BRC to polecam firmę EKO ALMA w Radwanicach k/Wrocka, kierunek na Oławę.
Są przedstawicielem BRC na Polskę, będziesz miał pewność, że wszystko będzie założone jak należy :up:
Dodatkowe info TUTAJ (http://autogas.pl/)

kerid
17-08-2005, 01:02
Zdecydowanie sekwencja, nie zakładają Ci żadnych grzybków, nic Ci w kolektor nie strzeli, a komfort użytkowania nieporównywalny (w poprzednim aucie miałem zwykłą). Eksploatacja jak w każdej - przewody i świece :bigok: , a reszta Cię nie interesuje.

Popieram :metal :bigok:

COUGAR
05-09-2005, 15:39
Tylko sekwencja!!! Ja założyłem ostatnio i wszystko działa idealnie. Nie mam spadku mocy, a do tego jeżdżę spokojnie nie obawiając się o strzały. :car: