PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja LPG IV generacji w MKII !!!



Shadow
08-08-2005, 19:29
Witam. Założyłem instalację gazową sekwencyjną w moim Mondku MKII i z początku po założeniu silnik na gazie nie pracował równo a na benzynie wszystko ok. Tam gdzie zakładałem instalację usłyszałem że to wina świec lub przewodów wysokiego napięcia. Wymieniłem wszystko na nowe i nic się nie zmieniło. Ponownie udałem się do gościa u którego zakładałem instalację a on po wykonaniu regulacji stwierdził że nie jest w stanie zrobić nic z tą nierówną pracą silnika na gazie i że może to być wina cewki zapłonowej. Powiedziałem mu że mój mechanik sprawdził wszystko i że cewka jest ok więc on powiedział że umówi mnie do centrali firmy na hamownię. Po wizycie na hamowni usunięto przyczynę nierównej pracy silnika. Co okazało się przyczyną zacytuję wpis który pojawił się w książce serwisowej "błędy w podłączeniu instalacji". To tyle. Komentarz pozostawiam Wam.

aldek
08-08-2005, 20:31
zdradz tajemnicę , gdzie jest taki warsztat co ma hamownie ?

mareckis
08-08-2005, 21:53
Rzeźników od gazu nie brakuje :satan:
Sam byłem świadkiem u gazownika, jak przyjechał człowiek po n-tej regulacji na gwarancji w zakładzie gdzie montował instalacje i jak gaziarz otworzył maskę to osłupiał - powiedział, że może się podjąć naprawy ale większość kabli będzie trzeba przepinać. Gość się nie zdecydował i jak odjechał to gazownik powiedział, że to nie pierwsza taka instalka którą widzi i w sumie cieszy się, że człowiek się nie zdecydował u niego tego poprawiać.

PS. Napisz jaką masz instalkę lpg i silniczek.

Shadow
09-08-2005, 12:47
Hamownia na której byłem mieści się w Gdańsku na ul. Szybowcowej 1 ale żebym mógł tam pojechać musiał umówić mnie ten co instalował. Firma nazywa się ELPIGAZ. Ja montowałem w Swarożynie ale jak jechałem na hamownię to na szybowcowej też wydziałem zakład co montuje należący do tej firmy.