PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Blokada mechaniczna DIPOL- walcze o dobrą cene ;)



pink25
09-08-2005, 12:21
Witam

Czy warto załozyc taka blokade a może niedzwiedz ?

DJ_
10-08-2005, 10:53
Hallo,
ja również zdecydowałem się na blokadę Dipol, wg mnie to jedna z najlepszych blokad na rynku.

Raz mnie zawiodła - posypał się mechanizm wewnątrz bolca, wskutek czego auto zostało unieruchomione na kilka dni (na szczęście na bezpłatnym parkingu :) )
Skończyło się holowaniem do mechanika w celu operacyjnego usunięcia blokady.
Muszę powiedzieć że firma Dipol spisała się na medal - bardzo dobry kontakt, nagrali mi najbliższego przedstawiciela, wymienili mi blokadę na nową, z nową roczną gwarancją, poradzili jak ją zdjąć, dali kilka innych rad. Co prawda musiałem zapłacić za ponowny montaż, ale i tak postępowanie firmy oceniam na 5.

Ja za swoją zapłaciłem 450zł i w tej cenie skleili mi jeszcze dziurkę po kamieniu w przedniej szybie i oznakowali szyby i lampy (Lubin, Dolny Śląsk)


UWAGA: Żeby zapobiec takim niespodziankom jaka mi się przytrafiła - w razie gdy klucz nie chce się otwirzyć do końca NIE WOLNO ZBYT MOCNO MANIPULOWAĆ NIM WEWNĄTRZ - bo wtedy jest jeszcze gorzej.
Należy wyjąć klucz i wkładając go ponownie delikatnie z wyczuciem starać się obrócić do właściwego położenia ostatni pierścień wewnątrz blokady.

PS. Fajnie że udało Ci się zbić z ceny - może i jeszcze któryś z kolegów skorzysta :metal

pink25
10-08-2005, 11:10
"Skończyło się holowaniem do mechanika w celu operacyjnego usunięcia blokady."

"poradzili jak ją zdjąć"

i jak ja zdemontowałes ???. Mam nadzieję ze demontaż nie był zbyt prosty... , chodzi o złodzieja...

pink25
10-08-2005, 16:14
to jak z demontażem tego...?

DJ_
11-08-2005, 00:26
demontaż - MASAKRA :getsome:

Jeżeli mechanikom w warsztacie zajmuje to tyle czasu, to nie może być łatwe do usunięcia przez złodzieja.

Jest tylko jeden sposób - można auto odholować, tak jak ja musiałem - na wciśniętym sprzęgle (trzeba mieć mmmocną nogę :jezyk1: )

Żeby usunąć blokadę trzeba podejść od spodu i pozbyć się śrub mocujących. A nie jest to łatwe, bo przy pierwszej próbie odkręcenia urywają się łby :)
Nie da się jej usunąć będąc w aucie.

Lapik
29-03-2007, 21:45
Gdzie to można zamontować w okolicach Katowic?

pink25
29-03-2007, 23:24
Gdzie to można zamontować w okolicach Katowic?

dzwoń i pytaj

KATOWICE DIPOL
Katowice tel. (0.32) 314-00-15
katowice@dipol.pl

Luca
27-05-2007, 00:27
Aby nie robić reklamy namiary firmy moge udostepnic na priv.

Bardzo poproszę, ewentualnie na em@ila lucamkp@gmail.com

Siakoś trzeba się powoływać, żeby załapać się na dobry prajs :satan: