PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]Odtwarzacz filmów do navi



Netoper
28-07-2008, 07:52
Szukam nazwy odtwarzacza filmów pod win CE 5.0
Ma ktoś z Was sprawdzony i działający na 100% ?

maluman
28-07-2008, 11:18
http://www.my-navia.pl/viewforum.php?f=56

Jest tam wiele odtwarzaczy. Niestety nie ma takiego pojęcia jak coś na 100% działające na WinCE 5.0, ponieważ jest to system CORE. Oznacza to, że producent sam go konfiguruje co ma zawierać i na ogół okrawa go z wszystkiego co nie jest potrzebne do działania nawigacji.
Dlatego wyszukanie działającego odtwarzacza to też wyszukanie do niego potrzebnych bibliotek itp (mi się np. do dziś nie udało odpalić odtwarzacza mp3 na Akirze, ale może dlatego że się szybko poddałem).
Udało mi się natomiast odpalić to, co na w/wym forum jest opisane DivxPlayer 0.88/0.89. Nie oznacza to, że u Ciebie zadziała, ale życzę powodzenia.
Jeśli nie ten, to popróbuj innych zgodnie z opisami.

pozdrawiam ,m.

Exodos
28-07-2008, 11:25
Szukam nazwy odtwarzacza filmów pod win CE 5.0
Ma ktoś z Was sprawdzony i działający na 100% ?


Ja pod WM 6.1 mam Core Playera

Netoper
28-07-2008, 11:40
Pod WM to śmigają bez problemu, zainstalowalem odtwarzacz do mp3 (MortPlayer) i śmiga bez żadnych dodatkowych bibliotek.
Natomiast do filmów mimo, że biblioteki instalowałem to kicha. I do flesha wrzucalem (biblioteki) i na kartę, lipa

Maluman a napisz jak instalowałeś i czy biblioteki dodatkowe wrzucałeś

maluman
28-07-2008, 13:33
Niestety nie pamiętam jak dokładnie to szło, a moja navi jest obecnie użyczona w trasie. Poszperaj na tamtym forum.
m.

polonista
28-07-2008, 17:15
Core Player działa też pod WinCE 5.0 - taka informacja jest na stronie producenta - http://www.coreplayer.com/

Uzywam go pod WM 6.1, program jest bardzo dobry, nie potrzeba doinstalowywać żadnych bibliotek.

zbigniew
29-07-2008, 02:08
pod Win.CE 5.0 dobry jest player TCMP, mam go i filmy chodzą normalnie, nic nie tnie

Netoper
29-07-2008, 08:06
pod Win.CE 5.0 dobry jest player TCMP
Jakieś dodatkowe biblioteki potrzebne (jak tak to jak je zainstalowałeś?) czy wszystko jest w pliku instalacyjnym?
Odtwarzacz zainstalowałeś na zewnętrznej karcie czy na flash-u ?

polonista
29-07-2008, 12:41
TCPMP jest poprzednikiem i to darmowym Core Playera. Nie wymaga żadnych dodatkowych bibliotek. Tego programu nie trzeba instalować, wrzucasz to co ściągniesz do jednego katalogu i odpalasz. Nie ma też znaczenia, gdzie ten katalog będzie - ja mam na karcie i działa.

Netoper
29-07-2008, 15:18
jest player TCMP

TCPMP jest....
Gra i buczy :) wielkie dzięki
Odpalił się bez problemu, ale nie było obrazu tylko ukośne linie, w ustawieniach zmieniłem opcje DirectDraw i śmiga.