PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Grzeje się w większych prędkościach ...



Lenyyy
01-08-2008, 16:18
Panie i Panowie ...
przy prędkościach rzędu 160km/h, obecnych upałach i temp. wewnątrz ok. 19 stC, temp. silnika wzrasta do ok. 100stC. Pomaga zmiejszenie prędkości.

Jakieś sugestie ?? :jezyk1:

Netoper
01-08-2008, 19:19
Przy włączonej klimie tak się robi czy bez klimy też?

Lenyyy
01-08-2008, 20:06
Przy włączonej klimie tak się robi czy bez klimy też?

Ciężko powiedzieć - bez klimy nie próbowałem ...

Netoper
01-08-2008, 20:12
Bardzo często pomaga wypłukanie chłodnicy, zwal grila i np (ostrożnie) karcherem wypłucz czy wężem ogrodowym, Przydatny też jest preparat do usuwania trupów owadów.
Najpierw lekko moczysz wodą chłodnicę, traktujesz ją preparatem, potem dokładnie wypłukujesz, zobaczysz ile "dobrego" z niej wypłynie.

Exodos
01-08-2008, 20:42
Bardzo często pomaga wypłukanie chłodnicy, zwal grila i np (ostrożnie) karcherem wypłucz czy wężem ogrodowym, Przydatny też jest preparat do usuwania trupów owadów.
Najpierw lekko moczysz wodą chłodnicę, traktujesz ją preparatem, potem dokładnie wypłukujesz, zobaczysz ile "dobrego" z niej wypłynie.


Samo białko :satan: robiłem tak jak Netoper pisze u siebie i raz że bardziej stabilne temperatury były to jeszcze klima lepiej chłodzi.

Netoper
01-08-2008, 20:48
Sorki za OT
Exodos a wskaźnik temperatury pokazuje tak jak pokazywał?, bo u mnie po takim zabiegu zaczął mniej pokazywać, przed "O" stoi a przed zabiegiem za "O: wchodził. I się zastanawiam czy zbiegiem okoliczności termostat padł, czy też jest to normalne

mad
01-08-2008, 20:54
Jakieś sugestie ??
Termostat sprawdzałeś??

Exodos
01-08-2008, 20:55
Sorki za OT
Exodos a wskaźnik temperatury pokazuje tak jak pokazywał?, bo u mnie po takim zabiegu zaczął mniej pokazywać, przed "O" stoi a przed zabiegiem za "O: wchodził. I się zastanawiam czy zbiegiem okoliczności termostat padł, czy też jest to normalne


Wskaźnik pokazuje tyle ile pokazywał przed, ale za to jak stoję w korku to temperatura już tak nie pływa jak pływała wczesniej, teraz po chwili wejdzie na jakieś 100 stopni, włączy się wiatrak na I biegu, później spadnie do normalnej temperatury i tak się utrzymuje przez dłuższy czas ale po 10 minutach znowu rośnie, a wczesniej to pływała i wiatrak się częściej włączał.

Lenyyy
02-08-2008, 02:09
Bardzo często pomaga wypłukanie chłodnicy, zwal grila i np (ostrożnie) karcherem wypłucz czy wężem ogrodowym, Przydatny też jest preparat do usuwania trupów owadów.
Najpierw lekko moczysz wodą chłodnicę, traktujesz ją preparatem, potem dokładnie wypłukujesz, zobaczysz ile "dobrego" z niej wypłynie.

Będę hurtowym grabarzem w najbliższym czasie.
Thanx jak nie wiem co :pad: