PDA

Zobacz pełną wersję : [Zetec][MKI] przepływomierz - różnice



ubek
05-09-2008, 13:52
Zastanawiam się nad różnicami pomiędzy przepływomierzem od 1,8 MKI a 1,6 MKII (numer części ten sam z tą jednak różnicą że wydziergane pod nr części numery sąinne jakieś chyba pięć symboli litery i liczby)

Ale do konkretów
Włożyłem do siebie właśnie od MKII i adaptacja poszła pomyślnie trzymanie obrotów na poziomie 1200 nie sprawiało problemu generalnie ok ale podczas jazdy tak jak by się autko trochę dusiło i nie miało kopa.

Wróciłem więc do mojej przepływki 1,8 ale podczas adaptacji tak jakby dziura była (w czaso przestrzeni ;) ) nie mogę utrzymać obrotów na 1200 po poprostu chwilę trzyma i gwałtownie spada na jekieś 800 (zresztą zawsze tak było ale podczas jazdy niemaz tym kłopotu.

Wi ktoś, coś w tym zagadnieniu?

Netoper
05-09-2008, 15:32
nie sprawiało problemu generalnie ok ale podczas jazdy tak jak by się autko trochę dusiło i nie miało kopa.
Trzeba na benie jeszcze trochę pojeździć tak ze 30 kilosów żeby adaptacja pełna była. Eentualnie jeszcze jakiś problem jest, sprawdzałeś czy sonda prawidłoo pracuje?
A ta Twoja stara przepływka to ualona może jest.

ubek
05-09-2008, 15:47
Trzeba na benie jeszcze trochę pojeździć tak ze 30 kilosów żeby adaptacja pełna była

Zrobione nawet więcej


sprawdzałeś czy sonda prawidłoo pracuje?

Działa prawidłowo, sprawdzona u gaziarza. Tylko przy deszczowych dniach szwankowała bo się dostawała woda i przy zwarciach rosły obroty silnika ale zafundowałem złączce silikon i koniec problemów (chyba :) )


A ta Twoja stara przepływka to ualona może jest.

I właśnie o to się rozbiega czy mogę zamiast niej włożyć przepływkę od 1,6MKII o takim samym nr części ,czy może charakterystyka pracy jest inna niż w mojej przepływce.

Netoper
05-09-2008, 15:52
Możesz śmiało włożyć, naet nie dawno było pisane że charakterystyka pracy jest taka sama.

ubek
05-09-2008, 15:55
Ok dzięki :beer:

LaBobas
07-09-2008, 19:53
Przeplywka taka jakja mam widzialem w escorcie 18.TD tfu tfu:))))))))))

GrekuPL
07-09-2008, 20:25
Przeplywka taka jakja mam widzialem w escorcie 18.TD tfu tfu:))))))))))

ciekawe co Ty jeszcze masz z TD :hehe: a mówisz że to zło :)) :)) jak zło to oddawaj przepływkę :helm:










sry za spam :)