PDA

Zobacz pełną wersję : [Zetec]Gałka zmiany biegów w automacie - urwane przewody



krzysztofj
08-09-2008, 10:07
W gałce zmiany biegów dla automatycznej skrzyni biegów jest taki zielony przycisk O/D. Otóż od tego przycisku wewnątrz gałki urwały się przewody.
Jaka jest możliwość przylutowania tych przewodów do styków przycisku O/D ? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że gałka jest nierozbieralna i pozostaje wymiana całej gałki.

SteelRat
08-09-2008, 11:44
nie wiem, czy ona nie jest klejona... a przewody sie urwaly przy przycisku? czy dalej? w sumie nie wiem, czy sie tego nie da rozebrac, musze wsiasc do auta i obejrzec z bliska :)

krzysztofj
08-09-2008, 12:36
Przewody urwały się podczas wkładania całej gałki na metalową rurkę. Podczas tej operacji te przewody należy odpowiednio ułożyć, a one podeszły pod tą rurkę i urwały się bardzo blisko przycisku - widać po oświetleniu latarką. Cała gałka jest z plastiku - obszyta skórą. Czy plastik pod skórą jest rozbieralny, tego nie wiem.

sayuk
10-09-2008, 18:50
ja mam plastikową i można ją tylko wysunąć ale rozebrać już nie jednolita bestia

krzysztofj
11-09-2008, 14:22
ja mam plastikową i można ją tylko wysunąć ale rozebrać już nie jednolita bestia

Też mi się tak wydaje. Ciekawe tylko jak montowany jest ten zielony przycisk wewnątrz tej gałki ?