PDA

Zobacz pełną wersję : [Duratec]TRIP w MK3 benzyna 1.8



leszcz
13-09-2008, 10:23
Hej

Dziś o 9 rano stałem się szczęśliwym posiadaczem TRIPA w MK3

Dałem licznik do zaprogramowania i doszedł do mnie juz ze zmienionym softem i wszystko działa :satan: :satan: :satan: ( wajchę z INFO już miałem wcześniej zakupioną )

Teraz na lizniku pokazuje się TEMP , średnia prędkość , średnie spalanie i ile pozostało do przejechania na baku :) :) :) :)

Jakub
13-09-2008, 11:35
Czyli to co fabryka powinna dać przy porodzie - szkoda że nie ma funkcji spalania chwilowego :(

markas
13-09-2008, 11:37
ale gdzie dales do Aso?

leszcz
13-09-2008, 12:00
ale gdzie dales do Aso?

nie nie ASO

ale bede miał drugi licznik taki za 250 zeta cały

lub moge( ale nie wiem czy bedzie gosc chciał ) zorganizowac wgranie w fordonie za 150 zł

Yarecki
13-09-2008, 12:57
Czy robiles to w Czeladzi moze? Jak nie to w jakim miescie? Moze bym sie wybral?

leszcz
13-09-2008, 13:18
Czy robiles to w Czeladzi moze? Jak nie to w jakim miescie? Moze bym sie wybral?

tak wysłałem do tej Czeladzi ....
mam dwa liczniki wiec mogłem zaryzykować wysyłke :satan: :satan:

kosztowało mnie to w sumie 140 zł z wszystkimi kosztami .... niestety jak wgrali kompa to i zmienił się stan licznika z 98450 na 127541 chyba wiec dodałi ..........cholercia .....
mam jednego magika w Bydgoszczy co powiedział że zgraa soft z kompem i wgra mi go w drugi licznik ( w przyszłym tygodniu pon-wt )

wiec jeden licznik nie bedzie mi potrzebny i dla kolegow z MKP puszcze go za 250 zł jak ktoś bedzie reflektował ... zaś na alldrogo wystawię go za 300 zł ( bo to chyba rarytas w benzynce :satan: )

ile wezmie magik z bydgoszczy to nie wiem ale coś kolo 150 zeta napewno.... wiec nie wiem czy sens jest przyjezdzania jak licznik bedzie cały za 200zł ( no o ile da sie przegrac soft z jednego do drugiego )

pozdr leszcz

Yarecki
13-09-2008, 19:16
Skoro magik z Bydgoszczy bedzie mial juz zgrany soft to rozumiem, ze bedzie mozna do niego podjechac na instalke tripa? Do Czeladzi troche z Gdanska daleko, ale w Bydgoszczy bede na poczatku pazdziernika, wiec by mi pasowalo. Mysle, ze znalazloby sie wiecej chetnych, wiec jak ten spec nie bedzie mial nic przeciwko to zapodaj na niego namiary na forum. Bede bardzo wdzieczny.

Pozdarwiam

Jarek

PS. Licznik sie zmienil, bo tyle km mial nastukany ten, ktorego wyslales. Gdybys powiedzial magikowi z Czeladzi ile chcesz miec nastukane km to pewnie by tyle ustawil.

leszcz
13-09-2008, 20:06
PS. Licznik sie zmienil, bo tyle km mial nastukany ten, ktorego wyslales. Gdybys powiedzial magikowi z Czeladzi ile chcesz miec nastukane km to pewnie by tyle ustawil.

licznik który wysłałem był moim oryginalnym z mojego MK3 i miał 98tyś :satan: :satan: :satan:

wiec tylko jedno wytłumaczenie mam ..... soft ktory wgrali miał własnie te 127600 tys w sobie

na forum nie podam namiarów bo gosc jest bardzo na to wrażliwy..... jak wyrazi pozwolenie to podam Ci na PW ale zapytam sie dopiero w pon-wt.....................

Yarecki
14-09-2008, 20:12
Super, wiec czekam z niecierpliwoscia.

markas
14-09-2008, 20:47
Ja bym tez bardzo prosil

leszcz
16-09-2008, 19:09
Tak wiec chłopak z Bydgoszczy nie poposał się zbytnio. Czekałem dobre kilka dni i mnie zwodził i zwodził.Mam swój honor i licznik drugi co mam wysłałem dziś do Czeladzi na wgranie kompa w drugim liczniku.
Tak wiec będe miał na sprzedaż jeden licznik za 250 zł cały kompletny z komputerem paliwowym (lecz bez dwóch żaróweczek z tyłu) z przebiegiem 127 tys lub juz 128 tys.Sprzedam jak tylko dojdzie do mnie mój licznik już przeprogramowany.

Yarecki
16-09-2008, 19:33
Wyglada wiec na to, ze Czeladz ma nadal monopol na TRIP w benzynie, a szkoda.

cabanos
17-09-2008, 15:02
A idzie dostac gdzies tarcze predkosciomierza euro? Bo anglikow z Trip-em moge miec (duzo)

Yarecki
20-09-2008, 23:44
Na konkurencyjnym forum wyczytalem, ze juz jest mozliwosc wgrania TRIPa z funkcja spalania chwilowego. Kurcze, ze ta Czeladz tak daleko....

leszcz
21-09-2008, 17:23
Na konkurencyjnym forum wyczytalem, ze juz jest mozliwosc wgrania TRIPa z funkcja spalania chwilowego. Kurcze, ze ta Czeladz tak daleko....

w Czeladzi gość nie ma funkcji spalania chwilowego w sofcie dla benzyny .... dla diesla ponoć jest


swoja drogą jak spotkam się z gościem z Bydgoszczy to zaproponuje mu zgranie softu z mojego drugiego licznika a jak wyrazi chęć do wgrywania oprogramowania innym to podam to na forum.pozdrawiam

Yarecki
21-09-2008, 18:20
Jak nie ma jak jest:

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?f=57&t=43778&st=0&sk=t&sd=a&start=20

Kurcze jak by mu sie udalo byloby super. Mysle, ze mialby sporo klientow. Daj znac co i jak.

leszcz
21-09-2008, 20:51
Jak nie ma jak jest:

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?f=57&t=43778&st=0&sk=t&sd=a&start=20

Kurcze jak by mu sie udalo byloby super. Mysle, ze mialby sporo klientow. Daj znac co i jak.

heh jeśli jest to chwilowe to ja zobacze w przyszłym tyg jak dojdzie do mnie mój drugi licznik ... wgrywany był soft 20.09.2008r i wysłany w sobotę do mnie :satan: :satan:

leszcz
01-10-2008, 18:59
Jak nie ma jak jest:

http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?f=57&t=43778&st=0&sk=t&sd=a&start=20

Kurcze jak by mu sie udalo byloby super. Mysle, ze mialby sporo klientow. Daj znac co i jak.

no i w rocznikach 2001-2003 brak chwilowego spalania :zly: :zly:

po 2003 juz jest :) :) :)

To tak na marginesie .

Dziś zamontowaliśmy mój ( w zasadzie juz nie mój ) drugi licznik z kompem w autku Markasa no i śmiga jak należy oby spalał jak najmniej :satan: :satan: :satan: :metal: :metal: :metal:

Yarecki
01-10-2008, 19:40
Czy gość w Bydgoszczy podjął się wgrywania softu czy nie ma szans?

leszcz
01-10-2008, 20:41
Czy gość w Bydgoszczy podjął się wgrywania softu czy nie ma szans?

NIE .. brak reakcji na smsy ... przykre że nie chce zarabiac widocznie super dobrze zarabia