PDA

Zobacz pełną wersję : [Zetec]slabo grzeje mimo ze wszystko nowe!.



gregor25
13-09-2008, 23:36
jw. wszystko wymienilem termostat,nagrzewnice,filtr kabinowy i dalej nic cos czuc lecz bardzo slabo dmuchawa chodzi dobrze i klapka tez sie dobrze zamyka i otwiera wiem bo sprawdzilem i nie wiem co jest grane bo wskaznik pokazuje temperature , kiedys slyszalem ze morze to byc przyczyna zlego podpiecia nagrzewnicy .

gregor25
14-09-2008, 21:37
nie chce mi sie wiezyc ze nikt nie przerabial tego tematu
:wall:

ARTi
14-09-2008, 22:02
Na początek może pomacaj przewody idące do kabiny czy są wogóle gorące ;)

gregor25
15-09-2008, 19:25
przewody sa gorace tak jakb cos blokowalo
:niewiem:

Netoper
15-09-2008, 19:33
Jak przewody wchodzące i wychodzące masz gorące to znaczy, że nie otwiera się klapka ciepło/zimno

pawcio1017
15-09-2008, 19:53
Jak przewody wchodzące i wychodzące masz gorące to znaczy, że nie otwiera się klapka ciepło/zimno

dokładnie... :bigok:

tommy77
15-09-2008, 21:54
jw. wszystko wymienilem termostat,nagrzewnice,filtr kabinowy i dalej nic cos czuc lecz bardzo slabo dmuchawa chodzi dobrze i klapka tez sie dobrze zamyka i otwiera wiem bo sprawdzilem i nie wiem co jest grane bo wskaznik pokazuje temperature , kiedys slyszalem ze morze to byc przyczyna zlego podpiecia nagrzewnicy .

Kiedyś kolega ściągnął mondeo MKI z niemiec ale gdzieś z terenów górzystych. Widziałem tam dziwny patent z ogrzewaniem. Dodatkowo był zamontowany jakiś elektrozawór na rurce do nagrzewnicy który odcinał nagrzewnicę zanim sie silnik nie nagrzał. Pewnie dla tego aby zminimalizować spalanie. Zobacz czy czegoś takiego nie masz, może coś dodatkowo blokuje nagrzewnicę.