PDA

Zobacz pełną wersję : nadal czekam na poradę w sprawie podgrzewacza paliwa !!!!!!!



XDX
14-08-2005, 21:50
jak rozpoznać że pogrzewacz jest sprawny ????????????? :wall: :wall: :wall: :wall:
jeżlei nie jest sprawny to ile kosztje nowy lub używany ???????????
koledzy to już nie interesują sie postami od XDX :zly: :zly: ?????

waldemarz
14-08-2005, 22:44
jak rozpoznać że pogrzewacz jest sprawny ????????????? :wall: :wall: :wall: :wall:
jeżlei nie jest sprawny to ile kosztje nowy lub używany ???????????
koledzy to już nie interesują sie postami od XDX :zly: :zly: ????? To urzadzenie podgrzewajace jest wlaczane samoczynnie przez wbudowany termowylacznik w temperaturze ponizej 0 st. C. Rownoczesnie termowylacznik stanowi ochrone przed mozliwoscia przegrzania paliwa w przypadku uszkodzenia urzadzenia, co umozliwia bezpieczna eksploatacje w kazdej temperaturze. Powiem ze nie wiem jak to sprawdzic jesli nie ma tak niskiej temperatury.

werc
15-08-2005, 10:26
Jak każdy podgrzewacz w aucie, działa na zasadzie rezystancji - więc trzeba ją pomierzyć - jaka powinna byc prawidłowa ???? nie mam pojęcia. Termistora (bo pewnie takie cudo załącza całe ustrojstwo) też raczej nie sprawdzisz chyba że jesteś go w stanie oziębić do tak niskiej temperatury.
To wszystko rozważania teoretyczne - jak werc będzie miał chwilę czasu to obejzymy dokładnie - ale prawdopodobnie nie prędko.
Zastanawiam po co ci to teraz potrzebne - na foki się wybierasz? :))

XDX
15-08-2005, 15:19
na foki nie ale nie chcę aby mnie problem zastał w zimie :)
wolę teraz sobie grzebac na parkingu niz przy -20 :) :) :)
ale koledzy się odezwali więc "pomógł" :bigok: :bigok:

werc
15-08-2005, 15:37
Wierzę :metal ja też sobie wynajduję różne rzeczy do przejżenia :))

Podpuściłeś mnie :)) więc przy najbiższej okazji zobaczę jak sprawa wygląda i zrobię jakies fotki - do tego kiedyś koledzy prosi o filtr CVT to pewnie też się przy okazji zrobi :metal
W zasadzie to tobie należy się pomógł - bo zmusiłeś niektórych leniwych :)) do myślenia :)) :metal :beer:

XDX
15-08-2005, 23:20
tak jest ostatnio że czekam czasami na odpowiedź i nic........
ale zwalam to na kark wakacji :) :beer:

werc
15-08-2005, 23:39
Zrobię tylko poczekaj - teraz weekend - jutro praca
po południu :beer: obadamy pofotografujremy - odpowiedśź jak w banku - nie lubię jak ktoś płaci przed wykonaniem usługi :)) :)) :)) :))

mikidr
15-08-2005, 23:43
A ja sie przylaczam do pytania ile taki pogrzewacz moze kosztowac i czy moze ktos ma cos takiego i jest to mu juz niepotrzebne :)

XDX
16-08-2005, 11:10
w sumie jak kogos interesuje to podam link www.podgrzewacz.prv.pl.
facet na allegro sprzedaje za 69 zł pewnie taniej niż część od forda :)

mikidr
16-08-2005, 19:15
A masz jakies namiary na tego faceta, bo ten link niestety nie bardzo dziala.

numerek
16-08-2005, 21:43
jak mnie padł podgrzewacz to w sklepie kosztowal cos koło 112 zł
ale szef sklepu odradził mi kupować bo..........
to jest urządzenie do :ass:
komu jak komu ale temu gościowi to wierzę bo nieraz mi podpowiedział lepsze rozwiązanie
mówił że pogrzewacz zazwyczaj działa koło 2 tygodni przy mrozie -10 potem umiera
jest to ten typ elementu w fordzie nie bardzo dopracowany
mówi dalej : wydasz pan ponad stówę a za chwile padnie i dalej podgrzewania nie będzie a kasa wydana no i ewentualne nieszczelności w dopływie paliwa moga sie tez pojawić

tyle rady sprzedawcy

no i nie kupiłem wywaliłem zupełnie i jakoś nie zauważyłem wiekszej różnicy w zapalaniu z i bez podgrzewacza w zimie

tyle moje zdanie
rob jak uwazasz :)

XDX
16-08-2005, 21:49
no tak może działa może nie ale ja musze go sprawdzić dla świętego spokoju :) :) :)
a ten link rzeczywiście nie działa podaje inny namiar na gościa http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=60845526