PDA

Zobacz pełn± wersję : Osłona pod silnik do MKIII



ugni
16-08-2005, 08:38
Czy ktos motował takie co¶?Ja znalazłem cos takiego na allegro cos ok 200zł.Czy jest to warte załozenia i jak± spełnia funkcje-chroni miske olejow±?.I z czego jest wykonane i czy montaz jest ciezki?

gnacik
16-08-2005, 08:51
... jesli chodzi Ci o ochrone mechaniczna miski to raczej sie nie nada bo jest wykonane z plastiku i chroni raczej przed woda brudem itp elementy silnika. a co do montazu to nie jest to jakos bardzo skomplikowana operacja :)

pink25
16-08-2005, 11:53
Czy ktos motował takie co¶?Ja znalazłem cos takiego na allegro cos ok 200zł.Czy jest to warte załozenia i jak± spełnia funkcje-chroni miske olejow±?.I z czego jest wykonane i czy montaz jest ciezki?
pokaz link na allegro...
Ja normalnie mam osłoniety silnik od dołu takim plastikiem ale to tylko bardziej osłona kosmetyczna. Do oslony silnika/misy olejowej słuza specjalne płyty np:osłony kevlarowe stosowane w rajdach, grube z cm i wiecej :metal

kerid
16-08-2005, 21:56
Ja montowałem do swojego MKI, miałem połaman± i kupiłem drug± też zreszt± na Allegro, raczej nie jest to do ochrony miski olejowej ale skoro była to na co¶ jest potrzebna, wykonana jest z tworzywa ABS., montaż zaj±ł 5 min

bartim
23-08-2005, 19:10
Ale w mk III niema osłony pod silnikiem mam mkIII prosto z salonu i niema tam osłony jest tylko ta pod zdeżakiem kolega tez ma mkIII z salonu i u niego tez niema osłony

pink25
23-08-2005, 19:45
Ale w mk III niema osłony pod silnikiem mam mkIII prosto z salonu i niema tam osłony jest tylko ta pod zdeżakiem kolega tez ma mkIII z salonu i u niego tez niema osłony
a mój tez jest z salonu

bartim
23-08-2005, 22:50
to moj tez jest 2.0 TDCi 2004rok i zagladałem i niema zadnej osłony pod silnikiem chybaze w salonie zapizdzili mi tylko znajomy tez ma ale z tego samego salonu i tez osłony niema troche mnie to zdziwiło ale jak sprawdziłem u niego to pomyslalem ze tak ma być ale chyba pojade jutro do salonu i sprawdze jak jest w tych co jeszcze na kanale u nich nie stały tylko prosto z lawety to sie upewnei czy na serwisie podpieprzyli czy tak ma być

Buding
24-08-2005, 07:09
Ja mam. Montowana oryginalnie.

WBmondeo
24-08-2005, 09:54
u mnie w mkIII tdci niema osłony, ale w poprzednim Tddi była pod chłodnic± i silnikiem. Wkońcu musz± naczym¶ oszczędzić i póżniej zarobić bo taka osłona w ASO kosztuje 500zł., a tak poza tym to też teraz niedaj± osłony z tyłu pod zdeżakiem ,zapalniczki oraz przegrodek na CD do schowka, niedługo to chyba za koła zechc± sobie dopłacać :getsome:

pink25
24-08-2005, 10:39
u mnie w mkIII tdci niema osłony, ale w poprzednim Tddi była pod chłodnic± i silnikiem. Wkońcu musz± naczym¶ oszczędzić i póżniej zarobić bo taka osłona w ASO kosztuje 500zł., a tak poza tym to też teraz niedaj± osłony z tyłu pod zdeżakiem ,zapalniczki oraz przegrodek na CD do schowka, niedługo to chyba za koła zechc± sobie dopłacać :getsome:

... ale zdziercy i szmaciarze

bartim
24-08-2005, 11:17
to w moim mondeo z 2004roku to jest osłona pod tylnym zdezakiem pod hłodnic± zapalniczki oczywisice niema tylko zaslepka ale w podłokietniku mam takie przegrodki na płyty kurcze to chyba co salon to inne przekrety robi±