PDA

Zobacz pełną wersję : Lampy przednie w mondeo MKII



aro_d
18-03-2005, 15:34
Witam

Czy w waszych MKII pomiędzy dolną krawędzią reflektora a zderzakiem znajduje się gumowa uszczelka? Czy taka tam powinna być? W moim jestr jedynie uszczelka idąca od góry i kończąca się na zaglębieniu błotnika, adalej pozostaje brzydka szpara. Widziałem z kolei innego mondka gdzie miał taką uszczelkę po całym obwodzie lampy. Jak jest u was?

Morcins
18-03-2005, 17:38
Pozwolisz, że się podepnę, bo też mam szpetną szparę pomiędzy reflektorem a zderzakiem. Mam nadzieję, że się czegoś sensownego dowiemy.
Pozdro.

Rhapson
18-03-2005, 17:53
Powinna byc taka gumowa uszczelka ze wzmocnieniem metalowym w srodku. na 100%. Przynajmniej ja mam :)

badseed
18-03-2005, 19:27
Powinna byc taka gumowa uszczelka ze wzmocnieniem metalowym w srodku. na 100%. Przynajmniej ja mam :)

ale ty masz MkI a tu chodzi o MkII
Ja w MkI tez mialem......a w MkII nie mam i tez mnie denerwuje to "szpara" mala ale wkurza....
trza by w Microcacie sprawdzic ale mam nie zainstalowany....moze ktos ma i moze sprawdzic?? podlaczam sie do pytania :)

krzys-68
18-03-2005, 19:37
Witam

Czy w waszych MKII pomiędzy dolną krawędzią reflektora a zderzakiem znajduje się gumowa uszczelka? Czy taka tam powinna być? W moim jestr jedynie uszczelka idąca od góry i kończąca się na zaglębieniu błotnika, adalej pozostaje brzydka szpara. Widziałem z kolei innego mondka gdzie miał taką uszczelkę po całym obwodzie lampy. Jak jest u was?Powinna być uszczelka od dołu lampy,przyklejona na rant zderzaka

aro_d
18-03-2005, 21:13
Czyli klei się ją do zderzaka a nie do lampy?? Pytałem w serwisie, występuje taka w elementach zderzaka i kosztuje na jedną stronę 50 zł.

krzys-68
19-03-2005, 13:48
Czyli klei się ją do zderzaka a nie do lampy?? Pytałem w serwisie, występuje taka w elementach zderzaka i kosztuje na jedną stronę 50 zł.Niestety tak :(