PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Termostat Duratec 2.0



digital123
24-11-2008, 20:47
Witam

Własnie otrzymalem termostat do tego modelu (podobno) i wszystko by było dobrze tylko patrzac na zdjecia, jest jedna znaczaca roznica, nie posiada on wtyczki ktora znajduje sie na gorze termostatu, sprzedawca wyslal mi ten termostat twierdzac ze jest napewno do tego modelu, a ja poprostu zbaranialem :zly: A jako ze jestem w UK, nie mam mam mozliwosci tego sprawdzic

Moze mi ktos powiedziec czy taki termostat byl stosowany do tego modelu i do czego jest ta wtyczka, bo we wszystkich zdjeciach jakie ogladam jest ta wtyczka a w moim nie.

Oznaczenia na moim termostatcie to: 4L5G-AE, moze mi ktos to sprawdzic, bardzo pilne, prosze !!!

digital123
24-11-2008, 21:10
Bylem przy aucie i probowalem zobaczyc czy jest tam jakas wtyczka u mnie, dostep jest paskudny, ale nie zauwazylem zadnego kabelka idacego tam. Wiec moze bhyly montowane takie bez tego.

digital123
26-11-2008, 23:30
A więc temat już nieaktualny, termostat poszedł do wymiany i dostałem właściwy, szkoda tylko że nie dowiadziałem sie do jakiego modelu był ten opisywany przeze mnie, no ale nic to.

Ubyło mi 140Ł i w końcu wskazówka stoi na srodku juz po pierwszych kilometrach, no i w końcu jest porządne ogrzewanie.

A temat uważam za zamknięty.