PDA

Zobacz pełną wersję : [mk1] Nie swieca kontrolki sterow. gazu-awaria na drodze :(



katze750
27-11-2008, 19:35
witam!
przydazyla mi sie awaria mondziaka i nie wiem o co biega ;( otoz kilka dni temu stojac na krzyzowkach autko mi w pewnym momencie zgaslo i nie moglem juz go uruchomic, kolega musial mnie holowac a ja nie wiem o co chodzi :(Jedyne objawy to takie ze po wlaczeniu zaplonu nie swieca sie kontrolki w sterownku gazu, tam gdzie przelaczam gaz-benzyna i po zalaczeniu zaplonu nie slysze pompy paliwowej czyli pewnie cos z elektronika, ale co to pojecia nie mam ;( mial ktos podobna sytuacje? prosze o pomoc

Jakub
27-11-2008, 19:52
Sprawdź bezpiecznik od instalacji gazowej. Później idąc po kablu sprawdź jej zasilanie.

ezi000
27-11-2008, 19:59
nie mam gazu ale mialem taka sama sytuacje. Auto nagle zgaslo i nie chcialo zapalic. Okazalo sie ze spal sie bezpiecznik od zaplonu. Znajduje sie on w skrzyne pod maska. Bezpiecznik o nr. 4. POwodem jego spalenia bylo zwarcie przewodow zasilajacych cewke z recylkulacja spalin.

bis2
27-11-2008, 20:48
A jaka to jest instalka?? Przypadkiem nie Stag?

Kamlos
28-11-2008, 09:57
POwodem jego spalenia bylo zwarcie przewodow zasilajacych cewke z recylkulacja spalin.
Dokładnie tak. Kolega miał to samo, jechał i nagle auto zgasło. Nie było słychać pompy i nie świeciły się lampki od centralki LPG. Cały czas paliło bezpiecznik nr 4 a powodem tego był właśnie ten uszkodzony kabel.