PDA

Zobacz pełną wersję : Cieknie chyba przez filtr



Kafar
21-08-2005, 16:39
Dzisiaj myłem sobie autko i zapodałem karcherem po podszybiu od strony filtru kabinowego (chyba tak to się nazywa). Oczywiście u pasażera mokrawo, zdjąłem więc kratki, nigdzie wody nie było ,zdjąłem filtr i włozyłem rękę w ten tunel za filtrem i tam było wilgotno.Czy to juz tak ma byc czy da sie temu jakoś zapobiec?Aha woda w kabinie kapała od góry, bo ten materiał nad nogami pasazera był mokrawy i kropelki byly na obudowie wiatraka(chyba, ten taki walec wielki plastikowy)

LaBobas
21-08-2005, 18:16
Dzisiaj myłem sobie autko i zapodałem karcherem po podszybiu od strony filtru kabinowego (chyba tak to się nazywa). Oczywiście u pasażera mokrawo, zdjąłem więc kratki, nigdzie wody nie było ,zdjąłem filtr i włozyłem rękę w ten tunel za filtrem i tam było wilgotno.Czy to juz tak ma byc czy da sie temu jakoś zapobiec?Aha woda w kabinie kapała od góry, bo ten materiał nad nogami pasazera był mokrawy i kropelki byly na obudowie wiatraka(chyba, ten taki walec wielki plastikowy)No raczej tak nie powinno byc.A dobrze amsz filtr zalozony?Ja jak zmienialem to sie okazalo ze jakis makaroniarz zalozyl odwrotnie,ale fakt faktem takze nie cieklo :satan: Pamietam jak jeden z grupowiczow uszczelnial silikonem.

WBmondeo
21-08-2005, 18:22
ja uszczelniałem silikonem dookoła tego otworu z blachy ale nie przepchałem odpływu z prawej strony i jest nadal to samo. Wydaje mi się ze to na 100% ten odpływ bo jak ustawie samochód pochylony w lewo to n ic nie cieknie.

kerid
21-08-2005, 18:26
Tak jak napisal kolega wyżej, uszczelnić silikonem :metal
dodatkowo udrożnić odpływ i :car: :bigok:

Kafar
21-08-2005, 20:40
yyyy ale gdzie ten silikon zapodac? Jeszcze prawą stronę musze w takim razie sprawdzić bo tam nie zagladałem, a dzisiaj akurat malowałem wycieraczki i miałem zdjete to mogłem looknać:wall:

fuel111
21-08-2005, 21:35
Jak odkręcisz dwie śruby od mocowania ramki filtra to już masz na wiarzchu. Zapodajesz silicon i wszystko gra. :satan: