PDA

Zobacz pełną wersję : [Zetec]Problem z silnikiem 2.0



luckyx24
22-12-2008, 17:16
Witam.Mam mondka ponad pół roku,na poczatku wszystko było oki, od jakiegos czasu zaczął sie problem z odpaleniem go, nie ważne czy był zimny czy ciepły, bez dodania gazu nie było to mozliwe.
Gaz mam dwa miesiące i nawet wczesniej bez gazu tak sie działo.Ale teraz to juz jest tragedia, gasnie przy kazdym wrzuceniu na luz albo obroty skacza pomiedzy 300-900.Kilka razy ZGASŁ i juz nie odpalił, pomogło dopiero odłaczenie akumulatora,dziś stało mi sie to w czasie jazdy. Dodam ze silnik przerywa gdy sie przyspiesza, nie wazne czy na Pb czy gazie.
Jutro umowiony jestem z mechanikiem ale moze ktos ma jakies pomysły????

andrzej1963
22-12-2008, 17:50
spróbuj odłączyć akumulator najlepiej na cała noc i zobaczysz co się będzie rano działo (po podłaczeniu samoadaptację zrób),a jak nie pomoże to jak wspominasz wybierasz się do mechanika,ale wybierz jakiegoś konkretnego,bo już różne rzeczy się słyszy na temat pseudofachowców. Powodzenia.

Paolo
22-12-2008, 17:54
Kolego luckuy jak nie masz dlaeko do wawy to zapraszam do mnie

andrzej1963
22-12-2008, 17:58
Kolego luckuy jak nie masz dlaeko do wawy to zapraszam do mniedobra myśl.....

luckyx24
22-12-2008, 22:54
Byłem dzis u mechanika, na kompie niby jest wszystko oki, nic nie wykazał(rzadnych błedow). Obroty jakimś cudem sie same naprawiły i chodzi normalnie,odpala bez dodania gazu(cuda jakies :PP)!!!Martwi mnie tylko to gasniecie bez powodu i problem z pozniejszym odpalaniem.
jakby cos sie wiecej dzało to chyba skocze do Ciebie Paolo... w sume nie jest daleko a problem spory....