PDA

Zobacz pełną wersję : Zderzak tyl MKI



Lolo
25-08-2005, 19:06
Musze zdjac jutro zderzak tylny w MKI HB i nie wiem jak. Moze macie jakies wskazówki - gdzie mocniej pociagnac, na co uwazac, gdzie szukac... itede, itepe. Mam kanał oraz pelna roznorodnosc narzędzi... :metal A i plusow nie pozaluje za szybka odpowiedz.... :)

Pozdrawiam. :bigok:

kerid
25-08-2005, 19:25
Musze zdjac jutro zderzak tylny w MKI HB i nie wiem jak. Moze macie jakies wskazówki - gdzie mocniej pociagnac, na co uwazac, gdzie szukac... itede, itepe. Mam kanał oraz pelna roznorodnosc narzędzi... :metal A i plusow nie pozaluje za szybka odpowiedz.... :)

Pozdrawiam. :bigok:

Było troche roboty, ale jak masz kanał i narzędzia to nie będzie zle.
Nie pamiętam już dokładnie ale nadkola jakoś trzeba było trochę odgiąć żeby dojść do bocznych mocować :wall: tylne bez problemu, dobrze by było najpierw je popsikać WD 40 żeby troche rdza puściła.

domingo
25-08-2005, 22:36
A ja pojechalem do blacharza i zrobil to za 10 pln od reki w 5 minut

w377
27-08-2005, 10:26
dawa dni temu sciagałem pęknięty zderzak!Pod zderzakiem po lewej i po prawej są po dwie srubki 13 popsiukaj wd40 nie załuj są jeszcze przy kole po jednym gwiazdkowym wkrecie ja odkrecałem je na koncu bo nie miałem krótkiego śróbokręta żeby się zmieścił między kołem a zderzakiem demontarz zajmuje 10min max!
Klucze: Gwiazdka z krótkim trzonkiem i grzechotka średnia 13
Pozdrawiam!

w377
27-08-2005, 10:29
PS. Zrobiłem to bez kanału leżałem pd samochodem!!