PDA

Zobacz pełną wersję : Szyby linka



adasn
26-08-2005, 23:07
Witam
Koledzy dziś rozplątała mnie się linka od podnoszenia i opuszczania szyb mam elektryke.
Nagle się wszystko zablokowało myśle że ta linka w pancerzu bardzo ciężko idzie jak pomagam rekami.Mam pytanko czy tylko wymienia się linke może wszystko z silniczkiem?i gdzie tego moge szukać .
Może ktos ten temat przerabiał????
Prosze o pomoc :pad: :pad: :pad: Dzięki

kerid
26-08-2005, 23:17
Witam
Koledzy dziś rozplątała mnie się linka od podnoszenia i opuszczania szyb mam elektryke.
Nagle się wszystko zablokowało myśle że ta linka w pancerzu bardzo ciężko idzie jak pomagam rekami.Mam pytanko czy tylko wymienia się linke może wszystko z silniczkiem?i gdzie tego moge szukać .
Może ktos ten temat przerabiał????
Prosze o pomoc :pad: :pad: :pad: Dzięki

Mi też rozplątała się linka a że pomagałem sobie przy podnoszeniu szyby to dodatkowo do wymiany miałem tą plastikową szpulkę na której jest nawinięta linka. Miałem to szczęście że sąsiad kupił do swojego cały mechanizm a potrzebował tylko zębatke więc mi reszte dał za :beer: musiałem wymienić linke i ten plastik, w sumie koszt miałem nie wielki. Musisz zdjąć boczek drzwi, wyciągnąć szybę i wyciągnąć mechanizm, wtedy zobaczysz czy tylko linka czy tez plastik, sama linka to małe :beer: bo mozna dorobić a jak też plastik to może byc ciężko bo trudno to dostać :(

adasn
26-08-2005, 23:50
Tapicerke rozdarłem i to linka tylko to co było poplątane usunołem i działało z 2 razy ale pewnie potem znów się poplątało tylko że w środku i :ass:
Dzięki