PDA

Zobacz pełną wersję : jak sciagnac element plastikowy



metik
27-08-2005, 11:17
Witojcie :metal

Szukałem cos na ten temat ale nie znalałem jub tak szukałem :) wiec sie nie gniewajcie :metal
musze wymieniec element plastikowy ten w którym znajduje sie regulacja nawiewu i reg. lusterek. Mam to całe połamane bo poprzedniemu włascicielowi skutecznie wyrwali radio zostawiając połamany plastik. Jak to zrobić bezpiecznie ??
pozdrawiam Metik

Fredee
27-08-2005, 11:20
zacznj od konsoli między fotelami i plastików dookoła drążka zmiany biegów. Po wyjęciu popielniczki masz dwie (zakryte czarnymi nakładkami) śrubki trzymające ten plastik, który chcesz zdjąć. Cała góra tego plastiku mocowana jest na zatrzaski - trzeba mocno aczkolwiek z wyczuciem - ciągnąć do siebie...Pozdrawiam
:bigok:

w377
27-08-2005, 12:57
a ponad to wyciągni plastikowa pułkę pod radiem pod waż smiało np: nożem od spodu i pociagnij do siebie nic nie peknie zdemontuj radio i jesli masz regulacje lusterek lu zaslepke to ja wyciągni i wkładając tam palca możesz pociagnac z wyczuciem tak aby zeskoczyło z zatrzasku jakbys wymieniał ten plastik co masz włacznik swiateł to odkrec pod kierownica plastik jest na trzech srubach i mocniej pociagnij wyskoczy tez zatrzasku po tym demontarzu wkładasz reke za konsole włocznika swiateł i pchasz w swoim kierunku a napewno bez usterek wyidzie z zatrzasków.Pozdrawiam!

waldemarz
27-08-2005, 14:22
a ponad to wyciągni plastikowa pułkę pod radiem pod waż smiało np: nożem od spodu i pociagnij do siebie nic nie peknie zdemontuj radio i jesli masz regulacje lusterek lu zaslepke to ja wyciągni i wkładając tam palca możesz pociagnac z wyczuciem tak aby zeskoczyło z zatrzasku jakbys wymieniał ten plastik co masz włacznik swiateł to odkrec pod kierownica plastik jest na trzech srubach i mocniej pociagnij wyskoczy tez zatrzasku po tym demontarzu wkładasz reke za konsole włocznika swiateł i pchasz w swoim kierunku a napewno bez usterek wyidzie z zatrzasków.Pozdrawiam! Wydaje mi sie ze opisujesz nie ta strone deski. :jezyk1: Bo jemu chodzi o nawiewy a nie strone wlacznika swiatel

w377
27-08-2005, 16:37
dokładnie przeczytaj a dowiesz sie ze opisuje dwie strony

metik
28-08-2005, 11:04
dzieki za pomoc
własciwie to plastik sam wyskoczył bo byl juz tak pokiereszowany ze :wall: . no i nie chodzilo mi o dwa plastiki tylko o jeden waldemarz słusznie stwierdził :beer:
pozdroofka Metik

waldemarz
28-08-2005, 11:19
dokładnie przeczytaj a dowiesz sie ze opisuje dwie strony Nie masz co sie unosic, ale raczej ty dokladnie czytaj bo regulacja lusterek i nawiewy sa tylko po jednej stronie i ta strona nie ma nic wspolnego ze strona gdzie znajduje sie wlacznik swiatel.