PDA

Zobacz pełną wersję : [Zetec]Koledzy pomóżcie jak usyawić rozrząd



wiejo
24-03-2009, 15:34
rozebrałem rozrząd w celu wymiany paska i rolki a tu pech. Nie widzę żadnych znaków a na pałę nie ustawię. Zwracam się do kolegów o pomoc...

radeq
24-03-2009, 15:48
pierwszy tlok w gmp, plaskownik w walki z prawej strony i jedziesz, a tak wogole, na czerwono jest taki maly napis "szukaj"

Paolo
24-03-2009, 16:03
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=49509&highlight=rozrz%B1d+paolo

Taka pomoc :)

CzarekJ
24-03-2009, 23:54
Ni z gruszki ni z pietruszki.......dziwię się ludziom biorącym się za mechanikę a nie mającym o tym pojęcia.
Ciekawe jak poradziłbyś sobie z silnikami Opla....żadnych znaków ani frezowań na wałkach.

radeq
25-03-2009, 00:23
Ni z gruszki ni z pietruszki.......dziwię się ludziom biorącym się za mechanikę a nie mającym o tym pojęcia.
Ciekawe jak poradziłbyś sobie z silnikami Opla....żadnych znaków ani frezowań na wałkach.
oj tam, tez sie za to zabralem z zerowa wiedza, a z pomoca tel. paolo i netopera jakos poszlo, wziolem sie za to, od tak, dla nauki, bo wydawalo mi sie ze silnik kaput, a rozebralem, poskladalem i jezdzi :)

swinx__wawa
25-03-2009, 00:52
ja tez do rozrządu podszedłem zaopatrzony w wiedzę książkowa :)

i udało się :))


dziwię się ludziom biorącym się za mechanikę a nie mającym o tym pojęcia.
Ciekawe jak poradziłbyś sobie z silnikami Opla....żadnych znaków ani frezowań na wałkach.

tak samo :) :los: trzeba chcieć :) a moc już samo wychodzi :)

Paolo
25-03-2009, 09:17
Nasze zetecki to pestka, zrób wymianę w zetecu (foca) benzyna bez przyrządów, góra i dół pływające :))