PDA

Zobacz pełną wersję : Klimatyzacja?



Darek
23-03-2005, 01:05
Witam wszystkich mam taki mały problem bo jedynej żeczy jakiej brakuje mi w Aucie jest klima może ktoś z Was jest wstanie mi pomóc. Potrzebne mi są namiary na firmy lub osoby, które mają i mogły by zamontować . Pozdrawiam Darek

remik07
23-03-2005, 02:09
przypuszczam ,że masz Mondeo , jeśli tak ,to do starszych modeli jeśli nie było fabrycznej , to dokładano klimę manualną włoskiej firmy DIAVIA.Najlepiej popytać w typowym serwisie klimy , na pewno montują, pewnie w Szczecinie jest niejedna taka firma.Przypuszczam ,że koszt będzie w granicach 5 - 6 tys złotych 8O , co czyni taką inwestycję (moim zdaniem) lekko nieopłacalną.pozdrawiam.

altoot
23-03-2005, 08:20
Witam wszystkich mam taki mały problem bo jedynej żeczy jakiej brakuje mi w Aucie jest klima może ktoś z Was jest wstanie mi pomóc. Potrzebne mi są namiary na firmy lub osoby, które mają i mogły by zamontować . Pozdrawiam Darek

Lepiej sprzedaj samochod i kup taki z klimą... kilka tysiecy złotych to inwestycja, za ktorą nikt Ci nie zwroci przy odsprzedazy samochodu...


choć z drugiej strony "sprzedaj samochód" - co ja gadam :( :zly: :wall:

Fredee
23-03-2005, 08:58
a nie będzie najlepiej kupić klimę z jakiegoś mondka? Sa na allegro w ludzkich cenach - montaż nie powinien sprawiać problemów - trzeba będzie pewnie wyminić panel sterowania nawiewami przy okazji, chłodnicę auta - ale to taniej niż kupić klime dorabianą za 5-6 tysia!
Pozdroffki

e-Shrek
23-03-2005, 11:26
Witam wszystkich mam taki mały problem bo jedynej żeczy jakiej brakuje mi w Aucie jest klima może

Jesli oczekujesz konkretnej odpowiedzi to dokladnie zadwaj pytania. Nie wiemy skad jestes, jakim autem jezdzisz itp itd.

Generalnie najlpeszym rozwiazaniem jest chyba wymiana samochodu na taki jaki jest Ci potrzebny.

fuel111
23-03-2005, 12:34
Zrobić da się wszystko - tylko cena. Jeżeli kupisz na giełdzie lub allegro cena http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44513674 to montaż w każdym profesjonalnym warsztacie - ale część rzeczy możesz wykonać sam. :beer:

Fredee
23-03-2005, 13:07
No i najfajniejsze jest to, ze cena nie zabija - 2 tys to nie 5-6 tysia....:)
Pozdroffki

fuel111
23-03-2005, 13:16
W tej chwii qpę elementów lub układów można kupić za całkiem rozsądne pieniądze. Sam montaż nie powinien być droższy (w zależności od regionu Polski) łącznie z nabiciem niż ok. 1000zł :pa:

krzys-68
23-03-2005, 18:17
a nie będzie najlepiej kupić klimę z jakiegoś mondka? Sa na allegro w ludzkich cenach - montaż nie powinien sprawiać problemów - trzeba będzie pewnie wyminić panel sterowania nawiewami przy okazji, chłodnicę auta - ale to taniej niż kupić klime dorabianą za 5-6 tysia!
PozdroffkiJeśli kupi i orzyma dokaldnie wszystko to ok,ale jeśli bedzie kpl po troszeczku to drogo wyjdzie

fuel111
23-03-2005, 21:00
No niby Krzysiu jest wszysko ale sam wiesz jak to jest kupowanie na odległość i bez należytej wiedzy

Darek
23-03-2005, 21:18
Witam faktycznie mam Mondeo ale dostć poważnie przerobione , mam wymienioną tapicerką sprzęt audio Vibe, silnik podciągniety z 1,8l na ponad 200km i ostatnio jest cały pomalowany poczatek kwietnia sesja w GT i już troche w niego wsadziłem kasy więc licze się z tym że klima nie bedzie tania , ale zapowiadają gorące lato więc trzeba się zabezpieczyć bo bardzo dużo jezdze. pozdrawiam

Miroo
23-03-2005, 21:35
Jak mozesz to pochwal sie swoim mondkiem i zamiesc pare zdjec w galerii.Z checia obejzalbym co zrobiles.

Darek
23-03-2005, 21:56
Miłą chęcią ale nie wiem jak to sie robi bo nie mam takiego programu ale jak masz to przeslij a powysyłam