PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Rano szarpal przy ruszaniu i..



Rman
06-05-2009, 15:22
No i wielkie podziekowanie dla kilku użytkownikow forum którzy kiedyś sugerowali czyszczenie czyjnika przepływu ( flow meter) oraz dla autora instrukcji jak to zrobić ( ze zdjęciami) . Bowiem - wyczyściłem ( największy problem zdobyć ten dziwny klucz Torx T-20, reszta to banał). A efekt - nawet bez odłaczenia akumulatora w celu resetu kompa- po PROSTU REWELACYJNY !!! Autko nie szarpie, prawidłowo się nagrzewa i nawet potem ma większa dynamikę i jakby nieo wiecej koni pod maską. A więc - jak ktoś ma podobne kłopoty - to do pedzęlka i denaturatu. TO DZIAŁA !!!!

LaBobas
07-05-2009, 01:01
Z kluczem to zrobilem tak,ze poszedlem przymierzyc czy pasi,a gosc powiedzial to niech Pann sobie poluzuje.Poluzowalem i potem wymienilem na inne srubki:)

CzarekJ
07-05-2009, 09:14
Z kluczem to zrobilem tak,ze poszedlem przymierzyc czy pasi,a gosc powiedzial to niech Pann sobie poluzuje.Poluzowalem i potem wymienilem na inne srubki:)
A ja po prostu podjechałem do hurtowni budowlano-narzędziowej i kupiłem za całe 9zł komplet torxów z dziurką.... :) jakość nie jest rewelacyjna ale wystarczająca.

Krzychu32
07-05-2009, 09:40
Też zastanawiałem się skąd wziąć takowy klucz :niewiem: pojechałem do sklepu z narzędziami i okazało się że to nie jest żaden problem i kupiłem w postaci śrubokręta dobrej firmy za jakieś 3.50 chyba :)

Tomlewis
07-05-2009, 10:13
kupiłem w postaci śrubokręta dobrej firmy za jakieś 3.50 chyba Smile
No i ja od razu też skorzystałem z pomocy tego klucza :beer:

LaBobas
07-05-2009, 10:35
Kurcze to ja Wam powiem,ze szukalem tego dziadostwa i nie moglem znalezc,wszedzie bez dziurki,a jak sama koncowka to za jakies 20 zeta.

Netoper
07-05-2009, 10:43
Bobas w marketach popatrz, w Auchan chyba za 8 zł mieli komplet, chińczaki ale do takich śrubek spokojnie wystarczą