PDA

Zobacz pełną wersję : [TDCi MKIII] czy to wtryski?? MK III



szkitek20
23-06-2009, 19:26
Witam! mam mondeo mk III 2002r 130km przebieg 124.000km Kiedyś zapaliła mis ie lampka od świec żarowych ale gdy zgasiłem auto zniknęła problem się powtórzył jeszcze 2 razy ale gasiłem auto i problemu nie było aż do niedawana kiedy jechałem i zapaliła się już na stałe kiedy później zgasiłem już nie chciał odpalić mechanik powiedział ze spaliły się świece zrobił to auto chodzi ale nadal się pali lampka od świec na komputerze jest ze 2 wtrysk czy na cylindrze drugi wtrysk nie wiem dokładnie jak on to nazwał ale coś w tym stylu co to może być pewnie wtryski???

eMJot
23-06-2009, 20:46
spalone świece nie mają z tym nic wspólnego - ten silnik zapali (lato) i z czterema spalonymi świecami!
jak Ci wyszło że drugi wtrysk to tak musi być, niech mech zrobi test przelewowy i będzie wszystko jasne

funos
23-06-2009, 21:29
ja jak mialem uszk. wtryski i zapalala sie spirala to auto momentalnie tracilo na mocy jak jest u ciebie

daniellomasa
23-06-2009, 21:39
nadal się pali lampka od świec

Może napisz troszkę więcej
jak pracuje auto
czy słychać metaliczne odgłosy
czy masz odczuwalny spadek macy
problem z odpaleniem
problem z kopceniem



[quote="szkitek20"]na komputerze jest ze 2 wtrysk czy na cylindrze drugi wtrysk nie wiem dokładnie jak on to nazwał
czy nie było to przekroczenie wartości

szkitek20
24-06-2009, 13:16
Nie mam problemu z odpaleniem nie kopci Spadek mocy odczuwalny jest max jadę 90km/h nie słychać metalicznego odgłosu ale tak jakby no nie równo pracował nie wiem sam jak mam to nazwać jestem laikiem w tych sprawach:( Lampka pali się przez cały czas Powiem mu o tym teście przelewowym żeby zrobił może to coś wykażę Dzięki za podpowiedzi