PDA

Zobacz pełną wersję : [TD MkI] [TDDI]Problem z z gazem coś przerywa Ford mondeo 1.8



waliza32
11-07-2009, 23:26
Mam duży problem z fordem mondeo 1.8 diesel. Pewnego razu jadąc samochód zaczął mi wyrywać niemiał wogóle siły jechać. dodawając gazu dusił się niemiał siły raz wyrywał później po pewnej chwili zaczyna się dusić.
zmieniłem pompkę w filtrze ii nadal to samo!

Proszę o POMOC! naprawdę niewiem co znim jest a za 4 dni wyjeżdżam za granicę PROSZĘ O POMOĆ POWIECCIE MI CO MOGŁO SIĘ STAĆ CO MOGŁO WYSIĄŚĆ??

ryszinho
12-07-2009, 01:33
Łooooo Boshhhhhhhhh. Co to za ludzie tutaj sie rejestrują. Najpierw wypadałoby sie przywitać. A do rzeczy:

jak silnik moze wyrywac jednoczesnie nie mając sił jechac???

Może był przy tej okazji jakiś dźwiek charakterystyczny?

Opisz bardziej to co się stało.

Dodano po 2 min.:

I zmien tag z TDDI na TD mkII.............

waliza32
12-07-2009, 09:49
Witam wszystkich

Dodano po 1 min.:

Objawy są takie gdy jadę nim raz mi wyrywa raz nagle zwalnia i tak cały czas. zmieniałem filtr gazu i też nic?
niewiem co jest strasznie mi się zacina gaz jakby niedochodził..

niedzwiedz
14-07-2009, 11:00
Jaki gaz? Masz chyba diesla? Jezeli tak to sprawdz booster- wpisz w szukajce- było milion razy przerabiane.
A jezeli masz 1.8 w benzynie z lpg to nie ten dział kolego

BS
14-07-2009, 11:03
Do sprawdzenia linka gazu czy sie nie zacina w pancerzu, booster, WYMIANA FILTRA PALIWA i sprawdzenie szczelności przewodów (należy sprawdzić czy po nocnym postoju da sie wcisnąć pompkę na filtrze więcej niż 2-3 razy-jeżeli tak to po prostu trzeba wymienić przewody paliwowe pod maską na takie cięte z metra i umocować je na opaski zaciskowe-warto też wywalić podgrzewacz paliwa....)