PDA

Zobacz pełną wersję : chlapacze



bazabaza
25-03-2005, 19:03
poszukuje chlapaczy na przód do mondeo mk1, gdzie moge kupic lub ewentualnie z jakiego innego samochodu będą pasowały

krzys-68
25-03-2005, 19:29
poszukuje chlapaczy na przód do mondeo mk1, gdzie moge kupic lub ewentualnie z jakiego innego samochodu będą pasowałyUniewrsalnego wzoru nie ma.Jesli maja ładnie wyglądać i dobrze dolegać to oryginał lub recznie przerabiac ,docinać kształt :)

bazabaza
25-03-2005, 19:43
dzięki za odpowiedz znacie moze jakies adresy sklepów internetowych gdzie będe mógł dostać oryginalne chlapacze

krzys-68
25-03-2005, 19:45
dzięki za odpowiedz znacie moze jakies adresy sklepów internetowych gdzie będe mógł dostać oryginalne chlapacze www.abscar.com.pl :)

szczerba
25-03-2005, 20:54
znacie moze jakies adresy sklepów internetowych gdzie będe mógł dostać oryginalne chlapacze
Mam dla Ciebie propozycję:
zamast wydawać na oryginalne chlapacze stokilkadziesiąt złotych kup sobie na giełdzie samochodowej za 20-30zł chlapacze dedykowane do MondeoI (mam takie w MK II za 25zł kpl przód). Wyglądają i sa wyprofilowane identycznie jak oryginały fordowskie, ale wykonane z bardziej elastycznej gumy dzięki czemu nie ocieraja tak lakieru na błotniku jak twarde oryginały. Będziesz miał podwójną korzyść (taniej i bez ryzyka uszkodzenia lakieru).

Fredee
26-03-2005, 16:08
potwierdzam - ja kupiłem w sklepie w Nasielsku chlapacze dedykowane do mondeo za 23 PLN ( takie same na allegro sa po około 30 PLN..:) ) założyłem troszkę tylko docinając gumowe zakładki, bo były za długie. Auto nie chlapie w końcu na progi - mam też ładniejsze drzwi przednie..:) Mniej zabłocone..:) Nie ma sensu wydawać więcej pieniążków na oryginały - stopien skomplikowania tego elementu nie jest raczej duży, więc podróby tez są dobre. Aha - no i faktycznie sa przyjemnie miękkie - ładnie się dopasowały do progu.
Pozdroffki :bigok: :banan: :bigok:

Martino69
28-03-2005, 13:33
Baza siema ziomalu :P :beer: