PDA

Zobacz pełną wersję : [TDCi MKIII] gdzie wykonać próbę przelewową?aby sprawdzić wtryski?



dasiek
20-07-2009, 16:48
witam jestem z małopolski mieszkam miedzy krakowem a zakopanym wiecie moze gdzie w tych okolicach moge zrobic próbe przelewowa w celu sprawdzenie który wtrysk mi siadł bo po diagnozie w fordzie powiedzieli mi ze jest padniety wtrysk ale nie wiedza który bo lampka nie swieci cały czas ... po mocnym wcisnieciu gazu samochód mi gasnie lampka sie zapala i auto staje lub zapala sie lampka i mruga auto traci moc ale jedzie dalej ...po ponownym uruchomieniu jest ok wszystko ;/ wiecie gdzie mozna zrobic taka próbe? lub czy mozna to zrobic samemu?


zadzwoniłem przedchwila do krakowa do serwisu forda miły pan mi powiedział ze jest do do zrobienia ta próba przelewowa ale to kosz 600zł !!!bo musi sprawdzic wszystkie ...to tyle kosztuje????????????????

daniellomasa
20-07-2009, 19:08
nie jestem pewien ceny troszkę minęło od mojej przygody z wtryskami
ale wydaje mi się wręcz na pewno Że te 600zł
to raczej kpina i żart

golab25
21-07-2009, 10:24
zadzwoniłem przedchwila do krakowa do serwisu forda miły pan mi powiedział ze jest do do zrobienia ta próba przelewowa ale to kosz 600zł !!!bo musi sprawdzic wszystkie ...to tyle kosztuje????????????????

No normalnie az mnie zaczelo nosic jak to przeczytalem.

PS. Zadzwon do mnie. Bede w twojej okolicy za jakis czas wiec moglbym ci to sprawdzic( za free oczywiscie)

GTomek
24-07-2009, 15:56
Kpina 600,- za próbę przelewową

Wejdź na google i poszukaj jak zrobić samemu aparaturę do testowania przelewów.
Znajomy coś takiego wynalazł koszt jaki poniósł to akcesoria do tego a łącznie mu wyszło ok 40,-

eMJot
24-07-2009, 16:22
dokładnie potrzeba strzykawek i parę wężyków w google znajdziesz na pewno, a i film na youtube ;)