PDA

Zobacz pełną wersję : powraca problem fabrycznego joysticka do radia 5000 pomocy!!



wisp
15-09-2005, 01:35
Jezeli ktoś przypadkiem posiada taki zestaw, joystick +radyjko 5000RDS EON ... to miał bym wielki romansik:

chodzi konkretnie o kolory i podłączenie kabelków środkowej, żółtej wtyczki odpowiedzialnej za sterowanie z pilota przy kierownicy....
jezeli to mozliwe to prosze metodą łopatologiczną pin po pinie i kolorkami kabli...

kombinuje , kombinuje ale nie moge tego poskładać do kupy

!!! :wall: jak sie u mnie okazało nie wszystkie przewody z modułu sterowania pilotem (pod schowkiem pasażera) ida do radia...???

Lonia
15-09-2005, 09:49
ja w środkowej żółtej wtyczce mam podpięty zestaw głośnomówiący nokii

wisp
15-09-2005, 17:19
ja w środkowej żółtej wtyczce mam podpięty zestaw głośnomówiący nokii

hmmm to ja już nic nie kumam w takim razie, z tego co sie orientuje to środkowy przewodzik jest do wyciszania radia telefonem ...
ludzie zlitujcie sie... i zerknijcie na kolorki kabli w żółtej wtyczce prosze...pozdrowki i z gory dzieki za info...

Kayu
02-12-2005, 23:42
ja w środkowej żółtej wtyczce mam podpięty zestaw głośnomówiący nokii

hmmm to ja już nic nie kumam w takim razie, z tego co sie orientuje to środkowy przewodzik jest do wyciszania radia telefonem ...
ludzie zlitujcie sie... i zerknijcie na kolorki kabli w żółtej wtyczce prosze...pozdrowki i z gory dzieki za info...

http://www.studio24.prv.pl
Dział Kablomania->Fabryczne
Jest schemat kostek dla radia 5000. Środkowa kostka odpowiada zarówno za wyciszanie radia przy rozmowie przez głośniaka, oraz za komunikację z joystickiem.

STraits
03-12-2005, 00:50
I tak będzie. Kable od joya idą do modułu główną wiązką, a od modułu idą do radia dopiero.

Co do kabli :

wtyczka przy radiu (kable idą do modułu).

- PIN 1 (biało-czarny)
- PIN 2 (szaro-czarny)
- PIN 3 (biało-czerwony)
- PIN 4 (szaro-czerwony)
- PIN 5 (biało-niebieski)
- PIN 6 (wolny)
- PIN 7 (brązowy-żółty)


Do radia idą 3 kabelki od modułu :

- szaro-biały
- niebiesko-pomarańczowy
- żółto-zielony


Do modułu wchodzi jeszcze zasilanie biało-czarnym kablem, oraz masa. Razem 11 przewodów.

Pomogłem ? :bigok:

06-11-2006, 09:10
Witam . Pięknie wszystko opisałeś tylko nie zgadza mi się ilość pin-ów , środkowa kostka odpowiadająca za sterowanie radiem przez jojstik ma tylko 6 wyjść a u ciebie doliczyłem się 7 .

Piterek
06-11-2006, 10:18
Jest jeszcze jeden myk z kabelkiem "idącym" od modułu do radia.Z kostki modułu jeden przewód jest wolny / chyba brązowy lub czarny /.Trzeba go podłączyć pod masę!!!Ja podpiąłem się pod masę w kostce zasilania radia.To jest bardzo ważne,bo inaczej nie będzie hulał joystik.