PDA

Zobacz pełną wersję : [TD MkI] Wyciek paliwa



rustin
03-08-2009, 00:30
Mam delikatny wyciek paliwa a dokladnie to sie minimalnie saczy,doslowie tyle ze jest lekko wilgotne,w miejscu gdzie jest ta wajcha stop na pompie wtryskowej,co ssanie sie podciaga itd.Nieprzeszkadza mi to bo ani to duzo ubywa ani jakos nie widac na pompie ale zastanawiam sie czy przez to moze sie zapowietrzac?jak nie to dam sobie spokoj jak sie przez to bedzie zapowietrzal to bede jakos to probowal uszczelnic.

kanathea
03-08-2009, 00:48
http://i138.photobucket.com/albums/q251/kanathea/asd-1.jpg

Z tego miejsca? Tez mi sie saczy, oddam do uszczelnienia i regulacji ;)

rustin
03-08-2009, 10:08
O właśnie z tego.I jak nie zapowietrza ci sie czy cos?u mnie wtedy widac ze cos leci jak zaczne tym ruszac.Nie bardzo mam gdzie i czas oddawac zeby to robic.Dodam że przycisk pomki recznej można tylko raz po nocy wcisnąć i to z oporem już.

kanathea
03-08-2009, 15:20
O właśnie z tego.I jak nie zapowietrza ci sie czy cos?u mnie wtedy widac ze cos leci jak zaczne tym ruszac.Nie bardzo mam gdzie i czas oddawac zeby to robic.Dodam że przycisk pomki recznej można tylko raz po nocy wcisnąć i to z oporem już.

Co jakis czas wycieram do sucha to miejsce i zauwazylem ze nie zawsze sie saczy. Co do zapowietrzania ukladu, skads lapie mi niewielka ilosc powietrza - ale nie wiem na dobra sprawe skad.

rustin
03-08-2009, 16:24
To tak jak u mnie czasami się sączy.A jak z rannym odpalaniem?nie ma to wpływu zadnego?

kanathea
03-08-2009, 21:33
Moj pali z lekkim lagiem, w zime na 2-3 razy swiece grzane. Teraz moze bedzie inaczej bo wywalilem podgrzewacz i reczna pompke.

rustin
03-08-2009, 22:40
czyli przez nten wyciek nie pali gorzej?

kanathea
03-08-2009, 23:12
Nie mam pojecia ;)
W tym miesiacu wybieram sie na uszczelnienie pompy i regulacje i uzdatnienie boostera.

einstain1
04-08-2009, 19:03
W zeszłym roku miałem tak samo podjechałem do mpompiarza i załatwił to w 30 min ,bez zdejmowania pompy .Nastapiła tylko wymiana oringu pod dekielkiem pompy:)

ryszinho
16-08-2009, 01:40
Ja mam tak samo i się nie przejmuje ale kiedys przy okazji to zrobię ;)

rustin
16-08-2009, 09:36
Odkreciłem to odtłuściłem wziąłem poxipolem trochę i na wierzch silikonem,założyłem ten kapturek sprężynke i wajchy za nim się zasechło żeby się ustawiło jak powinno być i już nie cieknie.Mi to i tak nie potrzebne bo termostat woskowy nigdy nie działał a silniczek ten pod akumulatorem w mkI to tylko jak się wsteczny wrzuci to podciąga linke więc też odłączyłem.

ryszinho
16-08-2009, 14:19
Ja zauważyłem że u mnie jeszcze ta dźwignia ma deko luzu-można ja delikatnie przechylić, ośka nie stoi prostopadle do obudowy pompy. Widocznie cos się tam już wyrobiło.