PDA

Zobacz pełną wersję : [TDCi MKIII] Migająca spęzynka po zagrzaniu silnika po ruszaniu z 1



Sergiusz
04-08-2009, 20:56
Wiem że temat wałkowany z 1000 razy ale nie znalazłem podobnych objawów do moich.
Otóż raz na jakiś czas zapala sie spręzynka ( auto dalej ma moc) ale gasnie po przejechaniu kilkuset metrów.Najczęsciej wystepuje to przy dojeżdżaniu do świateł lub skrzyżowań i zaraz po ruszeniu z 1 biegu i dodaniu gazu zapala sie kontrolka. W czasie jazdy nie moge jechac spokojnie albo kręcic silnik na obrotach i wszystko w porządku dojade tylko do świateł i po ruszeniu kontrolka i też nie zapala się za każdym razem ale powiedzmy 1 na 10 ruszeń .Co to może byc ??
Wtryski sprawdzone przelewowo i ciśnieniowo wszystko w normie.Wymieniłem czujnik położenia rozrządu i dalej to samo.Błedy wyskakuja na kompie standartowe jak przy uszkodzeniu układu zasilania.
W ASO sugerują wymiane czyjnika ciśnienia paliwa i filtra paliwa a jak to nie pomoże to pompa do wymiany.
Taka diagnoza to nie diagnoza i sam moge wymieniać wszystko po kolei a koszty będą rosły.
Może ktoś miał podobne objawy i wie co najpierw wymienic ???

golab25
04-08-2009, 21:28
A te "standardowe bledy" to jakie dokladniej?

Sergiusz
07-08-2009, 21:13
21 iles tam - zbyt małe/duże ciśnienie paliwa
a drugi 5XXX uszkodzona pompa paliwowa .Sorry ale dokładnie nie pamiętam numerów opis był taki jak napisałem