PDA

Zobacz pełną wersję : BRAK ciepłego powietrza



dlugimaciek
16-09-2005, 19:38
witajcie przegladałem posty lecz nie znalazłem (lub przeoczyłem ..... to sorki)

nie mam ciepłego powietrza z dmuchawy (klima tez jest) gdy przekrece pokretłem na czerwona pozycje dalej leci zimne powietrze a dmuchawa głosno pracuje czy moze byc to zwiazane z "rezystorem" na wszystkich biegach dmuchawa pracuje pomozcie dzieki

maciek
16-09-2005, 19:40
1. Uzupełnij profil.
2. A silnik normalnie Ci się nagrzewa?

dlugimaciek
16-09-2005, 19:44
tak normalnie ale szyby tez mi paruja dzis to zauwazułem lało jak cholera profil uzupełnie za chwile

maciek
16-09-2005, 19:56
Hmm, może regulator temp. Albo jakoś duża nieszczelność układu. Jak Ci chodzi na wszystkich biegach to rezystor ok raczej jest.

dlugimaciek
16-09-2005, 19:59
nieszczelnosc układu -to by raczej kapało(chyba) ale jest sucho a ten regulator to gdzie jest umiejscowiony?

maciek
16-09-2005, 20:16
no w konsoli

dlugimaciek
16-09-2005, 20:18
he he no jasne ale to proste (hehe)dzieki dam znac jak jutro cos pogrzebie w garazu w aucie :beer:

leszcz
16-09-2005, 20:20
witajcie przegladałem posty lecz nie znalazłem (lub przeoczyłem ..... to sorki)

nie mam ciepłego powietrza z dmuchawy (klima tez jest) gdy przekrece pokretłem na czerwona pozycje dalej leci zimne powietrze a dmuchawa głosno pracuje czy moze byc to zwiazane z "rezystorem" na wszystkich biegach dmuchawa pracuje pomozcie dzieki

no wiec tak
jak uklad masz szczelny to
moze masz ciegna co steruja cieplym powietrzem powyginane lub spadły
tak było u mojego znajomego w MK2 i po wyjeciu i ponownym złożeniu odżyło
ma wszystko.podjedz do mechanika to powinien sprawdzic w 1h
pozdrawiam Tomek

macias
16-09-2005, 20:58
witam w moim mkI jest cięgno od sterowania klapką ciepło zimno ale np w mkII może byc już silniczek który steruję klapką w obudowie tego sterownika jest troszkę elektroniki może to ona padła a codo ciegien są one w nagrzewnicy mam taką nagrzewnicę na zdjęciu jak potrzebyjesz fotki daj znać mam też dzjęcie w ktrym miejscu jest elektronika zamiast linki

pozdrawiam
macias :banan: :banan: :banan: :banan:

Muder
16-09-2005, 22:13
witajcie przegladałem posty lecz nie znalazłem (lub przeoczyłem ..... to sorki)

nie mam ciepłego powietrza z dmuchawy (klima tez jest) gdy przekrece pokretłem na czerwona pozycje dalej leci zimne powietrze a dmuchawa głosno pracuje czy moze byc to zwiazane z "rezystorem" na wszystkich biegach dmuchawa pracuje pomozcie dzieki
Witam,możesz mieć usterkę w sterowaniu regulatorem c.-z.,ale równie dobrze sprawa może byc poważniejsza.Wiem co piszę,bo akurat temat przerabiam u siebie,mam podobne objawy jak u Ciebie z tym ,że jak dobrze przygazuję na kilka s.,to robi się cieplej ale tylko na chwilę wszystkie możliwe przyczyny zostały wykluczone czyli węże ,termostat ,pokrętło,nagrzewnica została tylko pompa,dzisiaj akurat odstawiłem mondka do wymiany pompy,aż sam się boję czy poskutkuje... 8O

dlugimaciek
18-09-2005, 18:49
sprawdziłem te ciegna sa chyba ok
Macias jak mozesz te zdjecia kliknac to poprosze

hmm a zdawało by sie ze to banalna sprawa................... :(

STraits
18-09-2005, 20:33
jak szybki paruja to wymień filtr przeciwpyłkowy. Co do dmuchawy nie wypowiadam sie.

N2O
19-09-2005, 18:04
a płynu masz na max ? ;]

dlugimaciek
19-09-2005, 19:22
tak ale chyba cos jest z nagrzewnica

macias
19-09-2005, 21:26
dlugimaciek mam zdjęcie calej nagdzewnicy i odzielnie modułu wiec jak chcesz to mogę zapodać i pokazać gdzie sie to mieści

dlugimaciek
20-09-2005, 19:52
MACIAS jezelimozesz to zapodaj mi to zdjecie nagrzewnicy.........na meila

krzys-68
20-09-2005, 20:46
Nagrzewnica pewnie nie jest drożna,zakamieniła sie.Trzeba by wyjac i wyplukać w słabym roztworze sody kaustycznej.Inna przypadłością z która sie już spotkałem był odwrotny montaż przewodów wodnych do nagrzewnicy :satan: Mistrzenm był ten kto to podłaczył :satan:

Rman
21-09-2005, 01:22
Zerknij na temat: "slabo grzeje wnetrze" - moze to ta przypadlosc??
U mnie po wymianie czujnika temp i zwiaanej z tym koniecznosci spuszczenia czesci plynu wystapil brak grzania - jak sie skonczylo przeczytasz :)

dlugimaciek
21-09-2005, 17:59
ale to był błachy problem
przy podłaczaniu trojnika do gazu podwineli waz gumowy i powietrze nie dochodziło ale teraz juz zrobione


DZIEKI dla Maciasa za zdjecie i punkcik za pomoc


:banan: :banan: :banan: