PDA

Zobacz pełną wersję : [TD MkII] Booster po zmianie membran nie zapali



4matic
09-08-2009, 00:40
Witajce,
Po standartowych objawach awarii buster wziałem sie za wymiane membran, wszystko dokładnie tak jak w opisie z "porad", zadowolony wkreciłem boster do pompy na wszelki wypadek zrobiłem 10 min odpowietrzanie a autko nawet nie dygnie, przez chwilę cos zaskoczyło i zgasło na dobre. Ponownie wykręciłem booster zweryfikowałem poprawność membran i jeszcze raz sprawdzilem czy wszystko jest ok, wyglada identycznie jak na zdięciach, kolejna próba odpowietrzenia i dalej nic, aku padł- własnie się ładuje.
Macie może jakies podobne doswiadczenia?
Dzięki

Kamil_ck
09-08-2009, 10:55
jak odpowietrzałeś 10 min? co znaczy 10 minutowe odpowietrzanie. Wystarczy tylko napompować paliwa do pompy ewntualnie pompe odpowietrzyć ale to musiała by się nie wiem w jaki sposób zapowietrzyć. To ze zlapał i zgasł to wina zapowietrzonego układu. Nie kręć nim dalej bo szkoda nerwów i aku.. Odpowietrz go i spróbuj odpalić. Jeśli to nie da rady odepnij od pompki szybko złaczke tą co do pompy idzie i napełnij ją paliwem tak aby pompa przy pierwszych obrotach miała paliwo na 100% potem podpompuj pompką do momentu aż nie zrobi się twarda i pal. Najlepiej pal z gazem i jak ruszy to nie puszczaj gazu nigdy. niech pochodzi na wyższych obrotach parę min.. w tedy złapię dobrze paliwo.
Pozdrawiam