PDA

Zobacz pełną wersję : [TDCi MKIII] TDCi - regeneracja wtrysków



aligatorek
18-08-2009, 09:42
W Sieradzu jest firma Autoservice, ul. Zachodnia 5. Mają autoryzację DELPHI i robią mondeo kompleksowo...Naprawa wtrysków w najdroższej wersji kosztuje ok. 2600...pompy wtryskowe również naprawiają...Ja auto u nich robiłem niedawno i teraz jeździ jak należy, więc można polecić...a na wtryski dają roczną gwarancję..

KarolRS
18-08-2009, 13:35
reklama?

Palec
18-08-2009, 16:36
Raczej dobra rada :metal:

aligatorek
18-08-2009, 21:28
Kolega KarolRS dopatruje się reklamy...no ale to chyba cecha narodowa węszyć wszędzie gdzie się da jakieś podstępne działania itd. Otóż w kwestii wyjaśnienia - to jest dobra rada, ponieważ jak szukałem w okolicy zakładu który by mi mógł naprawić auto profesjonalnie to niestety, ale nie było łatwo znaleźć coś porządnego...W salonie forda w Kaliszu również nie wiedzieli że 50km od nich jest taka firma...Może kolega Karol nie wie co to jest za udręka mieć niedomagające auto lub stać go na wywalenie trzy razy większej kasy za naprawę w ASO...w to wnikać nie będę, natomiast mając na uwadze to co mnie spotkało po prostu chcę zaoszczędzić innym wydatków i kłopotu - dlatego podaję namiar na te firmę...Poprzednio zapomniałem - telefon do tej firmy : (043) 651-11-64 - jak coś to mają również samochód zastępczy dla potrzebujących...

dbdrag
07-04-2013, 14:12
ja też u nich regenerowałem 4 wtryski i na początku było ok pod koniec rocznej gwarancji byłem u nich bo siadł 1 wtrysk naprawiony na gwarancji wymieniona końcówka wtrysku bo nie przechodził testu , to co oni tam wkładają iż po niecałym roku siada końcówka wtrysku. na dzień pisania postu mam już wymienione 3 wtryski po ich regeneracji.Także z czystym sumieniem mogę powiedzieć partacze a dodatkowo w pomieszczeniu gdzie naprawiają te wtryski jest taki bród jakby 5 lat nie sprzątali ogólnie nie polecam nawet wrogowi a 2400zł skasowali i za co?