PDA

Zobacz pełną wersję : [TDCi MKIII] MK III koło pasowe,jakie wybrać?



steell
21-08-2009, 14:07
obok wcześniej dostępnych kół pasowych pojawiło się nowe firmy DAYCO
używa już ktoś tego? jak się to spisuje w porównaniu z oryginałem?
z tego co wyczytałem na forum MC jest kiepskie i raczej trzeba go unikać, pozostaje więc oryginał lub Dayco, przed zakupem wolę się jednak upewnić i stąd to pytanie.

steell
15-09-2009, 08:59
trochę jestem zaskoczony brakiem odpowiedzi :(
myślałem że całkiem sporo osób wymieniało już ten element i może podzielić się uwagami na temat jakości wykonania i trwałości

fazi
16-09-2009, 08:37
Witaj, wymieniałem u siebie koło pasowe zakupione w serwisie i tu niespodzianka koło posiada znaki forda + małymi literkami widnieje dayco więc robią dla forda części. Następna rzecz to rolki oferowane jako oryginały w sklepie internetowym Ewcar, czy hurtowniach posiadają zeszlifowane znaki firmowe forda, pozostawiona jest nazwa Tocja, dla ciekawych łożyska w tych rolkach są polskiej produkcji. W moim mondku rolki wyjęte były takie same jak te zakupione z tą różnicą że miały wszystkie znaki nie wytarte i też z Polskimi łozyskami
:hmm:

Rafraf
26-09-2009, 20:18
Cześc! ja kupiłem MC koło 2 miesiące temu i myśle o zakupie innego bo znów zaczyna stukac i chałasowac coś i jak nie to koło to ja już nie wiem wtryski nie wykazują błędów kolektor wyczyściłem pasek kupiłem forda a napinacz ruville. Pomału mi ręce opadają ale chyba któraś z tych części jest szrot której nie polecam. pozdrawiam :(

steell
27-09-2009, 10:43
o MC nie słyszałem jak dotąd pozytywnych opinii więc na pewno odpada