PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]Denso - jak właczyć zegarek w navi



piof
27-08-2009, 14:17
Widziałem zdjęcia denso gdzie był wyswietlany zegarek (lewy górny róg) nad temperaturą. U mnie takiej opcji nie widzę - jak można włączyć jego widoczność? No i jeżeli ktoś wie to na wszelki wypadek jak go ustawiać - czy ręcznie czy zczytuje sygnał z satelity?
Pozdrawiam

WojtasS
27-08-2009, 14:54
hmmm ogólnie mam podobny problem, a jak masz mapę to kliknij w ten róg. U mnie jak kliknąłem to się pojawiło menu do ustawianie zegarka, ale za chiny ludowe mi się nie udało ustawić...ani daty ani zegarka cały czas wracał do 12...

BangoSkank
27-08-2009, 18:09
Nie da się tego zrobić. Zegarek jest przewidziany dla auta w którym nie ma jaja (mondkowego zegarka), czyli C-Maxa.

piof
28-08-2009, 12:33
Właśnie na to mi wyglądało bo jak zmieniłem model samochodu w ustawieniach to pojawiła się ikonka ale pusta - wprawdzie wywoływała ustawianie czasu daty ale nie można było tego zapisać.
No i oczywiście po wyłączeniu samochodu następował reset - powrót do ustawień bez widocznego zegarka.
Niemniej jednak widziałem zdjęcia denso własnie z Mondka z funkcjami telefonu (słuchawka z zapytajnikiem) i wyświetlonym czasem, wiec miałem nadzieję że można zmienić i w naszych.
No chyba że ta navi była przekładana. Dodam że miała klimatronik dwustrefowy.

BangoSkank
28-08-2009, 12:58
Prawdopodobnie dwustrefowy klimatronik również nie występował "naturalnie" w Mondeo, chociaż spotkałem się raz z odmiennym zdaniem.

A słuchawka? Jest moduł BlueTooth - jest słuchawka ;)