PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o sprezarke klimatyzacji



ciernikMKI
19-09-2005, 21:36
mam do was jedno małe pytanie... Miałem zmienianą spręzarke klimatyzacji z tego wzgledu ze miała ona zatartą "rolka" po której pasek chodzil.... nie kreci sie rolka... i czy ta sprezarka nadaje sie jescze do jakiegoś remontu lub na sprzedarz na czesci?? czy ejst do wyrzucenia... bo jezeli tak to moge komus ja sprzedac za grosze... na czesci :):):)

fuel111
19-09-2005, 22:10
Nadają się tłoczki - jakiś czas temu Werc rozbierał swoją i wymieniał tłoczki. Jak za grosze to wal z nią do działu ogłoszenia :metal

werc
19-09-2005, 23:05
Jeżeli tylko nie łapie koło pasowe to poprostu siadł elekromagnes.
cały środek sprężarki nadaje się jak najbardziej do dakszej eksploatacji, najczęściej "awaryjną" częścią w sprężarce jest podkładka pod kołem pasowym. Trzeba sprawdzić jak wygkąda ew, oczyścić cały układ wysprzęglający i dopiero potem decydować.


P.S. Rysiek miło że słuchasz, ale nie do końca :)) miałem zamiar wymienić tłoki - wymieniłem cały środek :metal :beer: :bigok:

ciernikMKI
20-09-2005, 10:47
ok a gdzie znajde . "ogloszenia" szukam i szukam ... :)

tokocz
20-09-2005, 11:10
Po lewej stronie ramka: "W serwisie"
I tam jest "Giełda ogłoszeń"

fuel111
20-09-2005, 22:08
Jeżeli tylko nie łapie koło pasowe to poprostu siadł elekromagnes.
cały środek sprężarki nadaje się jak najbardziej do dakszej eksploatacji, najczęściej "awaryjną" częścią w sprężarce jest podkładka pod kołem pasowym. Trzeba sprawdzić jak wygkąda ew, oczyścić cały układ wysprzęglający i dopiero potem decydować.


P.S. Rysiek miło że słuchasz, ale nie do końca :)) miałem zamiar wymienić tłoki - wymieniłem cały środek :metal :beer: :bigok:
Wiem że wymieniłeś bebechy i że spadł i się :ass: ukruszyła :))