PDA

Zobacz pełną wersję : podświetlanie klamek



senator12
21-09-2005, 17:07
Witam Kolegów wiem że ten temat był poruszany ale muszę się z kimś podzielić tym czego dziś dokonałem,właśnie zamontowałem didy podświetlające klameczki n ie wiem jak dodać zdjęcie ale może dojdę do tego.Pozdrawiam.[/img]

Luca
21-09-2005, 17:16
Zdjątko wrzucasz jak zawsze - fotkę na serwerek (ostatnio parę darmowych pokazało się w postach ze zdjęciami ze zlotu), link do posta tylko w formie tutajlinkdo fotkibez żadnychspacji i powinno się objawić na Forum :banan: .
Taka sama zasada jak przy wrzucaniu fotki w podpisie :)

Powodzenia :metal :beer: :bigok:

senator12
21-09-2005, 17:25
już wiem dziękihttp://www.autoo.pl/mkp/MKP20050921161412.JPG

gosia_iv
22-09-2005, 08:11
A moze przydałyby się jeszcze podgrzewane klameczki? :metal

m3hoo
22-09-2005, 09:24
A moze przydałyby się jeszcze podgrzewane klameczki?
I gałka zmiany bieguff :)

domingo
22-09-2005, 09:35
A moze przydałyby się jeszcze podgrzewane klameczki?
I gałka zmiany bieguff :)Dla mojej zony jak najbardziej :))
bo Ona zimą jezdzi w rękawiczkach :metal

fuel111
22-09-2005, 11:07
Widzę, że coraz więcej nas z podświetlonymi klamkami :metal brawo :bigok:

DIGITAL
22-09-2005, 11:10
jest gdzies cos na czyms jak to cos mozna wykoac :jezyk1:

senator12
22-09-2005, 15:36
jest ten temat był kilkakrotnie poruszany popatrz dokładnie

fazi
22-09-2005, 17:28
ja też sobie zamontowałem i jest fajnie :banan: :banan: :banan: ,diody kupiłem w sklepie elektronicznym ,zielone jasno świecące po 1,5zł.szt.pozdrawiam :beer:

Adek
23-09-2005, 22:06
Chciałem sobie też założyć podświetlenie klamek i co i :ass:
Liczyłem się z tym że do tyłu będę musiał ciągnąć przewody ale jeśli chodzi
o przód to myślałem ,że mimo iż nie posiadam elektrycznie otwieranych i zamykanych szyb to przewody mimo wszystko będą jakie było moje zdziwienie gdy ich tam nie ujrzałem . W tym momencie przeszła mi ochota do dalszych prac złożyłem wszystko i czekam na natchnienie .
W związku z tym mam pytanie skąd pociągnąć i którędy przewody żeby to poszło szybko i sprawnie oraz czy nie wiecie czy do tej wtyki na słupku przednich drzwi nie dochodzi napięcie do którego mógłbym się podłączyć z podświetleniem ( może ja nie mam instalacji w samych drzwiach a do słupka dochodzi ).
Czy ktoś już to przerabiał i może coś doradzić
:pad: :beer:

sebekian
24-09-2005, 20:44
hej, ja miałem oryginalnie podświtlanie klamek, powiem jedno przepaliły mi się oryginalne żaróweczki 1,2 W zielone i poszedłem na łatwizne i założyłem zwykłe białe i teraz mi to spać nie daje, tylko zielone dają efekt taki jaki powinien być, przecież cała reszta taż na zielono świeci.

vMZe
27-09-2005, 11:18
A ja założyłem w fabrycznym miejscu, tak, że świecą bardzo delikatnie. No i nie wyciągałem ani nie wierciłem plastiku (tego przezroczystego) dzięki czemu nie widać diody, a klamka wygląda jak nieruszana.. A efekt podświetlenia jest widoczny tylko w cimenym otoczeniu - bo wtedy jest konieczny.

bartim
11-10-2005, 19:39
Ja tez wczoraj założyłem podświetlenie do przednich klamek ale jeszcze nie rozbierałem tylnych drzwi jak do tyłu pociągnąć zasilanie?? a i założyłem niebieskie diody fajnie wyglada ale nie pasuje do reszty podświetlenia i pewnie wymienie na zielone tylko jest drugi problem bo mam radio swiecące na niebiesko jak to jest ze zmianą podswietlenia w zegarach cos trzeba przerabiać lutować a może są gotowe żarówki i wystarczy tylko wymienić pomóżcie mi. A jesli niema takich żarówek to pewnie wymienie diody w drzwiach na zielone a do radia niebieskiego juz sie przyzwyczaiłem :)