PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]mapy do Larka 43.1



barbarian15
05-10-2009, 13:19
Witam Szanownych Kolegów.
Może ktoś przeglądał wszystkie mapy navi i ma porównanie.
Chodzi mnie o dokładność mapy pod względem dróg leśnych
i gruntowych.Przeglądałem kilka wesji MM oraz AM i jeżeli
chodzi o w/w drogi są one niedokładne albo niepełne.
Np. od drogi głównej odchodzą dwie , rozgałęzione drogi gruntowe.Jedna tylko z nich jest widoczna na mapie.
Dlaczego tak się dzieje.
Przeglądałem forum,ale nie znalazłem takiego tematu.
Pozdrawiem.

Tyberiusz
05-10-2009, 13:53
Te polne drogi, których używam będąc u dziadków są w AM, a pierwszej jakości to one nie są, więc myślę, że AM dobrze oddaje rzeczywisty stan dróg gruntowych.

hercin
05-10-2009, 14:02
Uzywałem AM w czasie przejażdzek rowerowych po lesie drogami gruntowymi i były naprawde dobrze odniesione.
Jak pomykam monkiem to zawsze je wyłączam :-)

Bajek
05-10-2009, 14:37
Jak łaziłem po lasach to aż byłem w szoku leśne drogi też są zaznaczone, co dziwne nawet te na które wjazd mają tylko służby leśne, straż pożarne etc. W navi warto wyłączyć drogi gruntowe co by się nie zakopać :)

Netoper
07-10-2009, 12:03
Przeglądałem kilka wesji MM oraz AM i jeżeli
chodzi o w/w drogi są one niedokładne albo niepełne.
Np. od drogi głównej odchodzą dwie , rozgałęzione drogi gruntowe.Jedna tylko z nich jest widoczna na mapie.
A może w ustawieniach AM masz ustawione na ukrywanie gruntowych.
Z drugiej strony nie ma co wymagać żeby były wszystkie gruntowe powprowadzane, mapy są przede wszystkim dla dróg przejezdnych autem.

Tyberiusz
07-10-2009, 13:48
W navi warto wyłączyć drogi gruntowe co by się nie zakopać Smile

Przekonałem się o tym niedawno :) Przez 3 km jechałem na jedynce, czasem na dwójce :)

barbarian15
07-10-2009, 16:44
A może w ustawieniach AM masz ustawione na ukrywanie gruntowych.
Z drugiej strony nie ma co wymagać żeby były wszystkie gruntowe powprowadzane, mapy są przede wszystkim dla dróg przejezdnych autem
Są to drogi podmiejskie,chociaż gruntowe,opatrzone nazwami i numerami posesji.
Dziwne,że MM ani AM ich nie widzi.Pochwała dla IGO bo widzi ten fragment mapy i mam go jak na dłoni.
Dziękuję.

jamax
10-10-2009, 11:50
Dużo po polnych nie krążyłem ,ale dla mnie Automapa jest OK