PDA

Zobacz pełną wersję : Sprężyny na tył



Malutki
23-09-2005, 20:09
Czy będą pasowały sprężyny od kombi do liftbecka, bo moje są za miękie a od kombi chyba będą trochę twardsze, tak mi się wydaje :) Co o tym sądzicie?

waldemarz
24-09-2005, 11:05
Wedlug Microcata to sa takie same, a jak jest naprawde to grom go wie. Program podaje takie same sprezyny.

Malutki
24-09-2005, 15:20
Szczeze mówiąc tak myślałem, ale miałem nadzieje że są mocniejsze. Szukam od jakiegoś czasu czegoś mocniejszego, myślałem o sprężynach progresywnych ale nie mogę znaleźć o nominalnej długości są tylko krutsze o 2-3cm. Może ma ktoś jakiś patent na twardze sawieszenie z tyłu. bo jak zapakuje dwie osoby z tyłu to tyłek po ziemi wlekę. Amorki są dobre, tylko te sprężyny.

rufix1
24-09-2005, 18:01
Może gumowe wkładki pomogą.były gdzieś na allegro

gorilla666
09-10-2005, 19:25
Moj koles dal do podwyzszenia tylne sprezyny-rozhartowuja,rozciagaja i hartuja spowrotem,a co najwazniejsze to działa!! dwa lata po tej operacji tył stoi super mimo tego ze wozi towar do sklepu.Koszt operacji ok 60 zl komplet.wysokosc na jaka maja rozciagnac podajesz Ty--no własnie jaka jest nominalna wysokosc tylnych sprezyn?Mam tan sam problem co Ty i przygotowuje sie własnie do tej operacji trwa to ok 4 godzin, a co do gum to faktycznie trosze usztywnia i minimalnie podniosa auto(mam załozine)ale podejzewam ze zaczna nalezycie działac wlasnie po operacji podwyższenia sprezyn.Pozdro