PDA

Zobacz pełną wersję : Coś brzęczy



tulim
29-03-2005, 14:29
Witam

Mam taką małą zagwostkę. Jak silnik się rozgrzeje to coś pod maską na wolnych obrotach (po dodaniu gazu przestaje) mi brzęczy z lewej strony maski :zly: , patrząc z kabiny. Wydaje mi się,że to zlokalizowalem ale nie wiem co to jest i czy to napewno to (takie małe urządzenie na prawo od pompy wspomagania hamowania). A od nie dawna zacząłęm to słyszeć i przy wyższych obrotach. Może ktoś ma jakiś pomysł?

m3hoo
29-03-2005, 14:51
Nie wiem jak bardzo Ci to brzęczy, ale coś w stylu huczenia czy buczenia może się pojawiać w okolicach błotnika. Tam (do błotnika) idzie rura, przez którą zasysane jest powietrze do filtra. Być może gdzieś tam coś jest nieszczelne albo się rusza i dlatego brzęczy. Ale może to całkiem co innego :)

tulim
29-03-2005, 15:09
Mam taki sam model mondka jak Ty. Nie to jest buczenie, takie lekko elektryczne (ciężko go określić, :)) lekko elektryczne glupio to brzmi, ale to chyba jest najlepsze określenie tego dźwięku). Z błotnika raczej nie dochodzi.

Borro
29-03-2005, 15:33
Nie mam bladego pojęcia, co ci buczy w autku :niewiem:
ale mogę powiedzieć, że twoja małżonka nic o tym nie wie :) :) :)

choć chyba już wie, bo się wygadałem :jezyk1: :glupi:

PS wstaw w opisie informacje o Mondku jakim śmigasz, łatwiej będzie udzielać ci odpowiedzi na posty :bigok:

pozdro dla zwierzyńca :bigok:

tulim
29-03-2005, 18:01
Ja też nie mam pojęcia, żona przez tel. mnie już pytała co buczy i huczy :jezyk1: .

Zwierzyniec jutro bedzie straszył na trasie Wawa Szczecin :) , a dziś tylko psinka noskiem w szybke stukała jak jechałem odebrać z pracy.