PDA

Zobacz pełną wersję : Trójnik odpowietrzania skrzyni korbowej



vMZe
27-09-2005, 16:43
Wiem, że było i czytałem, ale jasno nie wynika... Straits pomóż proszę.
Pytanie/prośba do posiadaczy odpowiednich programów lub pewnej wiedzy - do kiedy montowany był ten nieszczęsny trójnik. Patrzyłem u siebie i nie bardzo mogę go znaleźć. Zwaliłem najpierw na przejściowy model (bo mam MK2 z 96 roku) ale wyczytałem, że inni też mają problemy.

A jak mam go nie mieć to co może jeszcze (oprócz świec, przewodów WN, filtra powietrza, sprzęgła) być przyczyną szarpania na zimnym silniku?

Dzięki

STraits
27-09-2005, 17:51
Też mam mondeo z tego rocznika i też nie mam trójnika. Więc sie nie przejmuj. Trójnik był montowany pod cewką, ale tylko w mk1. W mk2 nie było już tego trójnika.

wahu
27-09-2005, 18:06
m-cat podanje ze wystepuje w modelach do 09/96 :bigok:

STraits
27-09-2005, 20:17
wahu : Czyli w mk1. Bo od 10/96 juz tłukli MK2 :)

Wolv
28-09-2005, 09:01
U siebie problem szarpania na zimnym rozwiazalem z kolega HEVA przez wyczyszczenie przeplywomierza (jak reka odjał) jesli nie probowales to polecam :metal sama operacja 20 minut max

Tez mam model przejsciowy MKII z VII.96, a z jakiego miesiaca jest twoj?
i czy tez wnetrze masz jeszcze z MKI?

vMZe
28-09-2005, 09:42
U siebie problem szarpania na zimnym rozwiazalem z kolega HEVA przez wyczyszczenie przeplywomierza (jak reka odjał) jesli nie probowales to polecam :metal sama operacja 20 minut max

Tez mam model przejsciowy MKII z VII.96, a z jakiego miesiaca jest twoj?
i czy tez wnetrze masz jeszcze z MKI?

Model MK2 z 11.96 - wnętrze MK2 i cała reszta "prawie" też. Ale jak wiadomo z telewizji PRAWIE robi wielką różnicę.


A co do przepływomierza - czyszczony był. Wczoraj poszedł do śmieci filtr paliwa i wydaje się, że szarpanie zniknęło. Pojeżdżę to zobaczę.