PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki ja mam kolektor? -Mondeo 1.8 `94



Pliniu
29-03-2005, 23:18
Kupilem 2 tygodnie temu mondeo 1.8 , rocznik 94. Sprzedawca mowil ze ma klektor metalowy, ale ostatnio ktos mi powiedzial ze plastykowy. Chce zalozyc instalacje gazową a to dosc istotne (cenowo). Wie ktos może?? (PS. no i ile moz enie to kosztowac w okolicach Gdanska). Z gory dzieki za odpowiedz. (PS. może cos napisałem niezbyt fachowo, ale na samochodach to ja sie zbytnio nie znam :( )


Pozdrawiam, Pliniu

krzys-68
29-03-2005, 23:21
Kupilem 2 tygodnie temu mondeo 1.8 , rocznik 94. Sprzedawca mowil ze ma klektor metalowy, ale ostatnio ktos mi powiedzial ze plastykowy. Chce zalozyc instalacje gazową a to dosc istotne (cenowo). Wie ktos może?? (PS. no i ile moz enie to kosztowac w okolicach Gdanska). Z gory dzieki za odpowiedz. (PS. może cos napisałem niezbyt fachowo, ale na samochodach to ja sie zbytnio nie znam :( )


Pozdrawiam, PliniuMasz plastikowy kolektor ,jeśli oryginał.

caveman
31-03-2005, 12:50
na 101% masz plastikowy- to taki czarny sześcian podłączony czarną rura do filtra powietrza. Cena seksencji około 3100 zł. Ja mam II generację z klapami w kolektorze i jakoś jeżdżę. Nie prycha nie kicha, niektórzy mówią, że Mondek ma wytrzymały kolektor na strzały i nie ma się co obawiać.

Pliniu
31-03-2005, 18:01
Dzieki :)